Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskorában a lányom mindig...

Kiskorában a lányom mindig addig vakarta a szúnyogcsípéseket amíg csak lehetett, és most is meglátszanak ennek a nyomai, a hegek. Rengeteg van a lábán és a karján is, több évre (5-6) visszamenőleg. Van valami amivel el lehet tüntetni ezeket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, a kisebb hegek az évek foylamán majd elhalványulnak. Nekem is van oylan, amit kb 15 éve szeretem, elég csúnyácska, kb 5 forintos méretű heg, már alig látszik.
2010. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen én is folyton elvakartam a szúnyogcsípéseket és a sebeket, mert szerettem nézni, ahogy vérzik. :) Eléggé látszódtak is a hegek...aztán olyan 11-12 éves koromban nagy nehezen leszoktam a csípés-elvakarásról, és ma már csak 1-2 nagyobb heg helyét látom, ha erősen nézem :)

Szerintem nem lehet eltüntetni őket, de majd idővel elhalványodnak... :)

18/l

2010. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez jó kérdés mer nekem is vannak ilyen hegeim nekem is jó lenne erre egy gyógymód!XD De télleg a kajaim kicsit rondák miattuk d eészrevettem hogy néhány kezd eltünni.
2010. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De szerintem egy probát megér ha a begyógyult sebet is bekenitek Körömvirág krémmel vagy valami börszövet regeneráloval mer én körömvirágkrémmel az egyik csunyább hegemet átkentem alaposan és kicsit gyógyult.
2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!