Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire számít menőnek a...

Mennyire számít menőnek a kamasz fiad/lányod?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
8/10
2022. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom értelmezni a kérdést egy szülőtől.
2022. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés, hogy milyen körökben mozog.

Nálunk pl menő volt, mert a versenysport mellett kitűnő volt, oktv-helyezett lett, bekerült az orvosira. Tisztelték a barátai, de ők is hasonlók voltak...

Máshol meg az a menő, aki megdönti a fél falut.

2022. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én sem tudom értelmezni.

Miben menő? Vagy épp kinek menő?


3 kamaszom van. Mind a 3 a maga módján menő.

A kisebbik fiam jégkorongozik 5éves kora óta (most 13). Minden héten külföldre járnak meccsezni. Ez elég menő. De emellett a szobája egy atomkatasztrófa súlytotta övezet. A jegyei közepesek. Ebben nem menő


Lányom 15 éves. Kitűnő tanuló, olyan műkörmöket gyárt, hogy sok ezzel foglalkozó megirigyelheti. Ez menő. De emellett visszahúzódó, nem igazán vannak barátai.


A 19éves fiam kigyúrt, hatalmas baráti köre van, mindenre van mar most ismerőse. A szakmájában is jó. Menő.

Viszont a családját elhanyagolja, velem sokszor tiszteletlen. Ez nagyon nem menő.

2022. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 NTBS ***** válasza:
17%
Nincs gyerekem. De az ilyen menő fiatalok általában nagyon szegényes lelkűek.
2022. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi számít menőnek?
2022. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

6-os: Na ez az! Nincs pontos definíciója. Na és ha valakit menőnek tekintenek, az miért van? Arra sem lehet egyértelmű választ adni. Nagyjából annyi, hogy azért menő, mert mások úgy tekintenek rá, és egyik birka átveszi a másik szokásit. Kimondatlan szabály, hogy a "menőt" nem illik cikizni és érdemben kritizálni, bezzeg mást lehet, egyeseket pedig elvárt cikizni.


Borzasztónak tartom ezt a hierarchiát, aminél nincs is lefektetve, hogy hogyan alakul ki, így arra sincs válasz, hogy hogyan kerülhetsz feljebb a ranglétrán.

2022. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
99%
Az én 17 mostohafiam menőnek számít, mert sok barátnője volt már, és stílusos. A baráti körében is ez megy, plusz a lányok (kiváltképp az exek) k_zása. De emellett jó tanuló és az is bejön sok mindenkinek, hogy focizott, most meg gyúr.
2022. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én gyerekem valahogy ki tudja játszani a legtöbb ilyen pénzbedobálós automatát és egy maréknyi apró mütyürt ki tud szedni egy áráért 😂😂 18 éves és mindenki szerint brutálisan menő képessége van 😂😂
2022. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom menőbb mint én anno, és ezt abból látom, hogy míg én sokszor egyedül voltam, és alig volt akivel szóba álltam, addig neki sok-sok barátnője van, mindenhova együtt mennek a suliban, van szava, hangja az osztályban, senki nem piszkálja, mert ő ott "valaki", kap spontán meglepiket másoktól, szóval benne van a "krémben", a szószólók közt van.

Amúgy átlagos kamasz, a fiúk még nem érdeklik, jól tanul, szorgalmas, de szeret feltűnősködni, mindben rendezvényen, szereplésben részt venni, nagyon aktív. Szereti, ha szeretik, és ha figyelnek rá, de cserébe ő is ugyanilyen jó barátja másoknak, segítőkész, kiáll mások mellett, segít a gyengébbnek, stb. Én örülök, hogy nem beképzelt és nem külsőségekkel hívja fel magára a figyelmet. Anno az én időben csak az volt menő, annak a kegyeit-társaságát kereste mindenki, aki pénzes családból származott, nagy arca volt, beképzelt, és extracsiniszexi fiú-lány volt a többi közt:D

2022. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!