Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak felfújom a dolgot?

Tényleg csak felfújom a dolgot?

Figyelt kérdés

7 éves korom óta osztozkodom egy szobán a kistesómmal, az ajtót sosem zárjuk, szüleink (inkább anyukámra jellemző) szabadon be/kijönnek ha akarnak.

Most érkeztem el abba a korba, hogy igénylem egy kicsit az egyedüllétet, de a közös szoba és az, hogy a szüleim bármikor bejöhetnek, kicsit feszélyez.(nem lehet bezárni az ajtót, mert akkor megkérik hogy nyissam ki, ellenkezni meg nem akarok)


A minap beszélgettem édesanyámmal, hogy lassan 18 évesként mennyire nehezen érint hogy nincs privát szférám, de ő csak kinevetett és kamasz-hisztinek tartja ezt az egészet.


Tényleg csak én fújom fel a dolgot, vagy jogosan érzem magam kényelmetlenül?


17/l



2021. jún. 25. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%
Jogosan érzed magadat így. Ennyi idősen mindenkinek kellene a privát tér.
2021. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim válasza:
93%
Jogosan érzed magad kényelmetlenül. Mindenkinek szüksége van magánszférára.
2021. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
95%

21 éves koromig kellett apámmal egy szobába aludni… húgom anyámmal volt a másikba, teljesen megértelek! sose jöhetett át senki, 17 éves voltam én is mikor lett az első szerelmem aki teljesen megértő volt és hétvégéket kivétel nélkül náluk töltöttem

sajnos csak egy 4.emeleti 54nm lakásunk volt de legalább saját hitel nélkül … aztán elvégeztem a sulit dolgoztam kicsit és 22 évesen külföldre költöztem, és sokkal jobban tudok értékelni mindent!

szóval kitartás lesz jobb! tanulj dolgozz és előtted a világ!

2021. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
81%

és most jönnek a költözz el otthonról válaszok 3,2,1

Egyébként nem fújod fel, igazad van.

2021. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
93%
Egyidősek vagyunk és ismerem az érzést, teljesen jogos egyébként, nem csak kamaszhiszti, mindenkinek szüksége van saját térre.
2021. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
96%
És a házban van másik szoba vagy pl fizikailag nincs rá lehetöség?
2021. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
36%
Ha megvalosithato anélkül, hogy anyagi csödbe vinnéd a családot akkor jogos, igazad van. Ha nem valosithato meg, vagy nagyon nehéz következményekkel csak, akkor "kamasz hiszti".
2021. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen jogos, költözz el minél hamarabb
2021. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
65%

Mi a francért vállal az ember több gyereket, ha nem tud külön szobát biztosítani nekik?


Anyád költöztesse be magához a tesódat.

2021. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak!


Sajnos nincs rá lehetőség, anyagi okokból (szégyen vagy nem szégyen), de igazából nem is azzal a célból említettem meg anyukámnak, hogy most kerítsenek nekem egy külön szobát a semmiből. A közös szoba kevésbé zavar, az hogy nem zárhatom be az ajtót, meg hogy random kérdés nélkül bejönnek, annál inkább... de ahogy látom, nem volt vevő a célzásomra :')

2021. jún. 25. 23:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!