Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így rendben van? Családsegí...

Ez így rendben van? Családsegítőt vontak be

Figyelt kérdés

sziasztok!

Az oszt.főnök jelzett a családsegítőnek h gyermekem (13éves) sokat hiányzik IGAZOLTAN(orvosi) az iskolából és hogy rossz tanuló meg hogy néha a barátnőinél alszik...


A fent említett dolgok miatt lett tartva egy esetkonferencia ahol nekem kuss volt a nevem. Csak az oszt.főnök beszélhetett amikor szerettem volna valaszolni illetve a ragalmazasaira is reagalni felemelték a hangjukat es szinte meg sem szólalhattam. Nem voltam még ilyen helyzetben. A szavaiból azt vettem ki hogy mindennek en vagyok az oka és h a gyerek miattam nem tanul... Megalazva ereztem magam. Azota is az esemenyek hatasa alatt állok. Azt sem tudtam kik vannak ott senki sem mutatkozott be kb 8an voltak. A gyerekre iskolapszichologust állítanak. Nem ertem miert, nem ertem ezt az egészet. Sokat beszelgetek a gyerekkel sajnos tudom h nem szeret tanulni de hiaba minden hegyi beszed ennek ellenere sem tanul. Kb 2havonta ha 1x ott alszik vmeik baratnőjénél de azt is úgy h felhívom az anyukát mehet e a gyerek.


Mit gondoltok erről?

Ezert kellett az esetkonferencia?

Azt hittem súlyosabb esetekben történik ilyen. Hogy lehet ebből kimászni?



2023. jan. 13. 08:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az életkor ott van, elnéztem.
2023. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
En elhiszem, hogy ilyen "aprosag" miatt is bevontak oket. Nekem igazolatlan 8 oram volt , (pentek reggeli hasmenes, hetfon mar mentem igy az orvos kort kihagytam) az osztalyfonok meg is fenyegetett, hogy a gyamugyet ertesiti😂 nagyon nem volt szegenykem kepben, annyit valaszoltam ra, hogy 18 elmultam ha elfelejtette volna hogy erettsegizik iden az osztalya amugy meg otthon se lakom🙄
2023. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Mennyit hiányzott pontosan? Fura nekem, hogy ebből ekkora 'felhajtást' csinálnak, hacsak nem hiányzott többet mint amennyit bent volt.
2023. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy 13 éves gyerek nem alszik otthon, hanem a barátnőinél, hát ez nekem önmagában elég lenne arra,hogy pszichológust kérjek mellé és az anyja mellé is. Hol van az apja???
2023. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha a gyerek fiú.De látom, lány, akkor sztornó. 24-es voltam.
2023. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezt így mi nem tudjuk megítélni. Vannak hülye szülők és hülye tanárok. Mivel minden elmesélés szubjektív, így nem nagyon lehet mit mondani erre.
jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na kirúgták már a lustaságot? Közmunkát sikerült neki intézni? Segílykét?
máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!