Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy változhatott ennyire meg...

Hogy változhatott ennyire meg a hugom?

Figyelt kérdés

A húgom 14 éves (én felnőtt vagyok már) . Pár hónappal ezelőttig még elég kislányosan viselkedett, de nagyon érett volt testileg. Sokáig zavarta, hogy a fiúk megnézik, stb... De szeptemberben mintha kicserélték volna. Elkezdett nagyon foglalkozni a fiúkkal. Az ölükbe ül, csókolóznak stb... Már több pasija is volt azóta, és nagyon kihívóan öltözködik. És amin legjobban csodálkoztam, hogy nem szűz. Sőt az év eleji ottalvós kiránduláson 5 fiú végigment rajta. (Testileg nagyon fejlett,

ezért mennek rá a fiúk) 14 évesen!!! Előtte meg egy kislány volt! Ez normális?



2023. jan. 22. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Már nem szűz, rákapott a brére 😋😂
2023. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Normálisnak nem mondanám, testi érettség, mai viszonyok ide vagy oda.. Konkrétan egy tiniribi sajnos. Tenni nem nagyon tudsz ellene, ez van.
2023. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 14 éves, most ment szakközépbe/gimnáziumba?
2023. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha így folytatja kB 1 év múlva ki fog égni
2023. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Valami olyan inger, minta érte, ami teljesen megváltoztatta. Talán az is lehet, hogy a neveltetés során kimaradt valami fontos elem. Erőszakkal, veszekedéssel nem tudod megvédeni, igyekezz bizalmas kapcsolatban maradni vele, és tanácsokat adni. Ha lekurvázod, azzal semmire nem mész. A fiatalok manapság egyre bevállalósabbak, tisztelet a kivételnek.
2023. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában amint valaki elveszti a szűzességét felnőttebnek érzi magát valószínűleg azert valtozott így meg. Anno anyukám is észrevette rajtam, és baratnom is teljesen megváltozott miután megtörtént neki is.
2023. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi média.
2023. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azon vagyok a legjobban megdöbbenve, hogy mekkorát változott nagyon rövid idő alatt. Semmi nagyobb dolog nem történt.

Hát igen nem szeretném lekurvázni, de lehet hogy éreztetni kellene vele, hogy ez így nem oké.

2023. jan. 22. 16:48
 9/11 A kérdező kommentje:
6 osztályosba jár
2023. jan. 22. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet kérdező hogy tinikorban miután a lányok elvesztik rögtön valahogy naglányosak felnőtt nőiesen kezdenek viselkedni mintha nár 30 éves cégvezető felsőosztályba tartoznának
2023. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!