Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy változhatott ennyire meg...

Hogy változhatott ennyire meg a hugom?

Figyelt kérdés

A húgom 14 éves (én felnőtt vagyok már) . Pár hónappal ezelőttig még elég kislányosan viselkedett, de nagyon érett volt testileg. Sokáig zavarta, hogy a fiúk megnézik, stb... De szeptemberben mintha kicserélték volna. Elkezdett nagyon foglalkozni a fiúkkal. Az ölükbe ül, csókolóznak stb... Már több pasija is volt azóta, és nagyon kihívóan öltözködik. És amin legjobban csodálkoztam, hogy nem szűz. Sőt az év eleji ottalvós kiránduláson 5 fiú végigment rajta. (Testileg nagyon fejlett,

ezért mennek rá a fiúk) 14 évesen!!! Előtte meg egy kislány volt! Ez normális?



2023. jan. 22. 10:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha beleegyezéssel történik, akkor tetszik vagy sem, de igazából semmi közöd hozzá. Mondjuk ez a beleegyezés téma vicces, mert egy hormonokkal teli tini szinte biztos, hogy igent mond...
2023. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!