Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valaki ilyen helyzetben?...

Van valaki ilyen helyzetben? (légyszi olvassátok el)

Figyelt kérdés

sziasztok.

szóval az a helyzet, hogy 17vagyok és van egy gyerekem. az apja otthagyott..stb..stb..

de NEM EGO-BÓL de nagyon jól nézek ki. amíg lehetett csináltam a Réka tornát, így nagyon kicsit híztam. és megyek sétálni a 2hós kisfiammal, és a srácok leszólítanak hogy jajj de aranyos az öcséd. és mikor elmondom hogy az én gyerekem...egyszerűen próbálnak lerázni:( de miért?? nekem nem papa pótló kell..hanem egy jófej, normális, aranyos pasi. :( légyszi írjatok.


2010. okt. 3. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
a kamasz fiuk nincsenek felkeszulve egy gyerekre, probalj olyanokkal ismerkedni, akik korukhoz kepest erettebbek es fel tudjak fogni, hogy nem eletre szolo kapcsolatra vagy
2010. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Hol laksz?


17/f

2010. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
bp-en
2010. okt. 3. 20:49
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a"nem életre szóló kapcsolat vagy" duma egy nagy baromság.Mért ne lehetne bármilyen komoly kapcsolatod egy gyerek után is?!Aki erre éretlen azt hagyni kell,nem érdemes rá pazarolni egy percet sem.Fogsz találni olyat aki elfogad a gyerekeddel együtt erre mérget vehetsz! :)
2010. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális,a fiatal srácok szórakozni,élni,bulizni akarnak a csajokkal,nem gyereket nevelni! Egy kisbaba egy gyermek felelöséggel jár,nem is kevéssel amit a fiatal független fiúk nem akarnak még,egyértelmü! Ha majd egy komolyabb sráccal találkozol aki már tudja,érzi mi a felelösség nem fog akarni lerázni. Nem a pasizáson van most a hangsúly hanem azon ha babát vállaltál,szépen és tisztességben felneveld! Szerintem.Még nagyon fiatal vagy,eröt,és minden jót kívánok hozzá!
2010. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
két utolsónak köszönöm:) de még egyszer mondom..és attól a sráctól nem szeretnék semmit baba-ügyben...nem kell papa pótló mert szerintem az kihasználás..csak egy pasit..:S
2010. okt. 3. 20:55
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem pasizni akar,csak társra vágyik mint minden ember!

Azért mert szült egy gyereket még nem kell elásnia magát amíg a gyerek fel nem nő...

2010. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem is fogom...am meg anyuék egy héten egyszer minimum vigyáznak a gyerkőcre...egy estém van szombaton amikor bulizok meg stb:)
2010. okt. 3. 20:58
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok a babadhoz, es ugyes vagy, hogy tornaztal es ugyeltel az alakodra.

Figyelj Te meg olyan fiatal vagy, ugy gondolom, hogy most csak a piciddel torodj, hidd el, hogy az elso honapok nagyon fontosak a gyermeked eleteben lelkileg, hogy most minnel tobbet legy Vele es csak szeresd Ot.


Aztan mar amikor nagyobb lesz, akkor eltudsz menni szorakozni, sot meg tovabb tanulni is, mivel mar konnyebben ratudod bizni pl. a nagymamara.


De most egy par honapig turelmesnek kell lenned, mivel meg pici a babad, de mar 4 honap utan ralehet bizni valakira, de csak rovid idore, mert meg kicsike.


Legy turelmes es addig is talalj magadnak valami hobbit, vagy mas kikapcsolodast egyenlore.

2010. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm szépen:)

valószínű így lesz:)

csak heti 1X azért most is el járok bulizni:)

2010. okt. 3. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!