Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi olvassátok el! Fejfájá...

Légyszi olvassátok el! Fejfájás? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát, de fáj a fejem már vagy 3 napja...nem akarok gyógyszert bevenni, nem akarom rontani az esélyeim, de így nehéz kicsit együtt lenni.Voltatok így?

Nem tudom mitől lehet, volt már máskor is hogy sokat fájt a fejem, elkezdtem vitamint szedni, meg kalcium magnéziumot is iszok, remélem elmúlik...

Ha voltatok így mit csináltatok?

Amúgy nem annyira zavaró, legalábbis régebben nem zavart,mert estére, mikor jobban fájt, lefeküdtem, na de most azért más a program:)Amúgy inkább csak nyom, nem fáj...


2009. dec. 3. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most még nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót (Cataflam kivételével, mert az megnehezíti a teherbeesést.) Bármi, amit most veszel be, legyen az drog vagy alkohol is akár, nem jut el a babához egészen a fogantatás utáni harmadik hétig, amikor kimarad a vérzés. A baba csak ekkor kerül kapcsolatba a mama szervezetével.


Úgyhogy nyugi, és vedd csak be azt a Panadolt vagy Aszpirint. :-)

2009. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
teherbeesés előtt nyugodtan vegyél be gyógyszert. kb.2 hétig a fogantatástól (nem peteéréstől!) nincs kémiai kapcsolat a baba meg a mama között. Terhesség alatti fejfájásra is lehet 1bként óvatosan (!) gyógyszert szedni.
2009. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rengetegszer voltam. Nekem olyan fejfájásom szokott lenni évente 4-5 alkalommal, hogy a párnáról alig tudom felemelni a fejem.

Cataflant vegyél be, inkább, mint tűrni az elviselhetetlent. A terhességet ezzel nem befolyásolod. Van aki kötelező gyógyszerkúra mellett hord ki egy babát. De az ennéál jóval extrémebb helyzet.

2009. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi!mondjuk én algo flexet szoktam bevenni, de igyekszem elkerülni, csak ha már elkerülhetetlen!

De ezt nem tudtam, hogy van pár hét átmeneti idő a fogantatástól, köszi az infot:)

2009. dec. 3. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Cataflamot tényleg ne vegyél be! Nagyon jó, hatásos, én is szeretem, de a tájékoztatójában is benne van, hogy aki gyereket szeretbe, ne használja, mert csökkenti a teherbeesés esélyét. Azt nem tudom, hogy hogyan. De van még ezer másféle fájdalomcsipllapító, amit használhatsz. Amikor mi próbálkoztunk a babával, félretettem a Cataflamot.
2009. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt soha nem is szedtem.A quarelint szedtem régebben,anyum azt szedhette terhesség alatt.De azt ma már csak receptre lehet kapni, szóval marad az algo, ha minden kötél szakad...
2009. dec. 3. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki a babára való ártalmatlan hatást írta de,hogy meg is nyugodj az esélyeidre sincs hatással mivel a fájdalomcsillapítók nem hormonkészítmények a ciklust nem befolyásolják így a teherbeesésre ugyanolyanok az esélyeid mint gyógyszer nélkül!!!!Sok sikert és persze jobbulást!!!
2009. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen!Már annyira várjuk a picurkát:)Nem hagyom hogy a fejfájás az útjába álljon:D
2009. dec. 3. 15:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Ez a szlogen jó lenne reklámnak is!:))Sok sikert!!!
2009. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én több helyről hallottam azt, hogy a Rubophen az, amit még akár terhesen is szedhetsz ( persze csak módjával), mert egyáltalán nincs magzatkárosító hatása. Nyugodtan vegyél be belőle, ha kell.
2009. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!