Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valaki ilyen helyzetben?...

Van valaki ilyen helyzetben? (légyszi olvassátok el)

Figyelt kérdés

sziasztok.

szóval az a helyzet, hogy 17vagyok és van egy gyerekem. az apja otthagyott..stb..stb..

de NEM EGO-BÓL de nagyon jól nézek ki. amíg lehetett csináltam a Réka tornát, így nagyon kicsit híztam. és megyek sétálni a 2hós kisfiammal, és a srácok leszólítanak hogy jajj de aranyos az öcséd. és mikor elmondom hogy az én gyerekem...egyszerűen próbálnak lerázni:( de miért?? nekem nem papa pótló kell..hanem egy jófej, normális, aranyos pasi. :( légyszi írjatok.


2010. okt. 3. 20:42
1 2 3
 21/27 Macskajós ***** válasza:
Szerintem az egyetemista réteget célozd meg, nem az iszákos, anyuci nyakán lógókat, hanem aki törekszik saját keresetre. Érdemes lenne baba nélkül ismerkedned, ha látják milyen a személyiséged és esetleg mélyebb érzelmeket táplálnak irántad, akkor a kicsi nem fogja akadályozni őket.
2010. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom,hogy korai,de te nem erre vagy kíváncsi,tudom.Fura volt látnom a multkor egy volt tanítványomat,aki 17 éves és a 38 éves kolléganőmet,ahogy együtt sétáltatták a pár nap különbséggel született gyermekeiket.Ilyen eddig is volt,ezután is lesz.Szüleiddel bizonyára arról is beszélgettetek a terhességed elején,hogy hogyan lesz később.Rendes tőlük,hogy adnak egy estét,ezzel kiszabadulhatsz egy kicsit.Bizonyára hálás vagy érte,de talán nem lehet elégszer megköszönni.

Pasikérdés.Nem könnyű.Hazudni nem szeretnél-ez nagyon szimpatikus,de magányos vagy ,ezt is értem valahol.A fiúk messze rohannak a helyzettől-őket is meg lehet érteni.Ők "csak egy lányt" akarnak.Ugyanakkor 1-2-3-4 hetente újabb egyéjszakás kalandokba bocsátkozni nemhogy 17 évesen,de egyébként sem túl egészséges sem testileg sem lelkileg.

Szóval eddig semmi konkrétat nem mondtam?

Mert szívem szerint azt tanácsolnám,hogy mivel a gyermekvállalással kapcsolatosan döntésed örök életre szól rád és gyermekedre nézve,most koncentráj egy picit rá.Bizony jön majd a foga,lesz majd beteg,s az a pici lélek rád van utalva!Maradtam egyedül egy két éves kicsivel jópár éve,ismerős a helyzet.Kettőtök kapcsolatát fel kell építeni függetlenül a korodtól-ő soha többé nem lesz két hónapos stb.Szívesen "beszélgetnék" veled,mert átérzem a helyzetedet,szeretnék segíteni,de egy percig sem ámíthatlak:fel kell nőni a feladathoz!

2010. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
szerintem mond meg nekik ,hogy nem vagy hülye mert 17 vagy és gyereked van. ismerek egy olyan csajt aki 16 és már 6 hónapos a gyereke. és ha valaki látja megtetszik neki a stíluod XD :D LOL
2010. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem azert, hogy szemet legyek, de sztem egyetemistak helyett inkabb az egyetemet kene megceloznod...ha mar igy alakult az eleted.Inkabb koncentralj a tanulasra, a pasik jonnek majd maguktol, meglatod.
2010. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Megijednek a kötelezetségtől ! És egy gyerek az lemondásokkal jár főleg ha az nem a sajátja !
2010. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat!

16éves csajszi:)

grat a leendő babádhoz:)

jó neked...:S

2010. okt. 21. 19:51
 27/27 anonim ***** válasza:
Mekkora kamukérdés...
2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!