Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki volt már hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek? Légyszi olvassátok el!

Figyelt kérdés

Egyetemen egy szakon vagyok 2 lánnyal, akikkel nagyon jól összebaratkoztunk az évek folyamán. Mondhatnám azt is ők lettek a legjobb barátaim, akikre tényleg mindig számíthatok. Néhány hónapja hozzájuk járok és angolból korepetálnak. Egy ideig simán ment minden, amíg az asztalnál ültünk, de mivel egy idő után kényelmetlen lett, egyikőjük felajánlotta, hogy hasaljunk az ágyra. Aztán a ruhájukból is dobtak le, és ahogy ott hasaltunk és a hajuk többször az alkaromhoz ért, meg ahogy fél méterről néztem az ajkaikat, amellyekkel rám mosolyogtak, akkor onnantól kezdve nem tudtam a tananyagra koncentrálni többet... Rettenetesen kívánom mindkettőt. Egy jó ideje már nincs barátnőm, nekik sincs senkijük. Igazából titkos vágyam mindig az volt, hogy két lánnyal legyek egyszerre, már 16-on csak az ilyen filmeket néztem. Egyik szőke másik barna és mindig csak róluk ábrándozok. De nem merek lépni semmit, mert félek, hogy elveszítem 2 ilyen jó barátnőmet. Meg egyáltalán azt sem tudom, hogy vezessem ezt fel. De most komolyan, milyen lenne már hacsak így minden előzmény nélkül egyszercsak azt mondanám: "Figyeljetek csak, volna egy ötletem, hogy tehetnénk még kellemesebbé az együtt töltött időt..."

Vagy ilyen vallomásszerűen: "Tudjátok nagyon jól régóta milyen jó barátok vagyunk és, hogy ez nekem mennyire fontos, de mióta itt korepetáltok az ágyon nem bírok magammal és mindennél jobban kívánlak benneteket, sajnálom, de ezt el kellett, hogy mondjam..."

Vagy csak úgy minden szöveg nélkül kezdjem el őket simogatni vagy csókoljam meg őket?

Vagy ez úgyse jöhet össze és próbálkozzak csak az egyikkel? De melyikkel? Mikor mindig mindenütt együtt vannak, meg felveszik egymás telefonját, még egymás sms-eit is elovasgatják! Ha most az egyiknél próbálkoznék és visszautasítana, azután pedig a másikat próbálnám meg, akkor tutira ő is, már csak dacból is, mert őt hagytam másodiknak! Vagy nem?

Tényleg nem tudom. Tanácstalan vagyok. Segítsetek!

24F


2010. ápr. 27. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Állíts be hozzájuk meztelenül!:)
2010. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Más ötlet esetleg? :D
2010. ápr. 27. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

használd ki az alkalmat :)

nem biztos hogy lesz több ilyen lehetőseged!

2010. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mondani semmit.

Hirtelen adsz nekik puszikat, aztán, ha már áll a farkad, mélyen a szemükbe nézel, fenntartod a szemkontaktust és letolod előttük a nadrágodat.


24F

2010. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az egyenes út a legrövidebb. Legyél te is egyenes, mondd el nekik mit érzel, többre fogják értékelni ha elmondod. Mivel azt mondtad már régen ismeritek egymást gondolom lesz feléd empátia. Megbeszélitek közösen és kész. Biztosan nem te vagy az első ilyen aki ilyen helyzetbe került.

Azt mondom ne titkold tovább beszélj velük minél hamarabb.

Sok sikert.

2010. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok mást mondani, mint az előttem szólók. Ők már mindent elmondtak. :)

Majd tájékoztass, hogy sikerült!

2010. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet:beszélj velük!
2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

17:37-essel értek egyet. Legyél őszinte. Legrosszabb esetben ezentúl odafigyelnek magukra, és nem vetkőznek neki annyira. Legjobb esetben meg... :)


Tudom, mondani könnyű, de próbáld megtalálni a középutat az óvatosság és a rámenősség között. :)

2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat mindenkinek:)

Kicsit aggódom, hogy ha elmondom nekik, perverznek tartanak majd vagy valami ilyesmi:(

2010. ápr. 27. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess rögtön nekik, hogy "gyerünk dugjunk!", de nem is kell nagy perpatvart csapni körülötte.

Komolyan beszélj velük (de ne túl komolyan) és a megfelelő pillanatban, amikor megint úgy érzed, hogy most de szívesen megdöntenéd őket, akkor mond el őszintén, hogy mit érzel!

Ne légy túl rámenős és hagyd rájuk, hogy döntsenek! Amíg nem reagálnak vagy nem látod egyértelműen, hogy ők is akarják, ne lépj tovább!

Így legrosszabb esetben megsértődnek, de ha tényleg jó barátok vagytok, akkor ez nem fog sokáig tartani.

Vesztenivalód nincs.

2010. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!