Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a kamasz/fiatal...

Megengednéd a kamasz/fiatal felnőtt gyerekeidnek, hogy az alkalmi partnereiket felvigyék a lakásba?

Figyelt kérdés

Nemrég volt erről egy érdekes beszélgetésünk a baráti társaságban. Két álláspont volt, én nem szeretném leírni, melyikkel értettem egyet, mert kíváncsi vagyok, ki mit gondol:

1. Ha a gyerek szexelni akar, úgyis fog. Ha minden héten mással akar, akkor azt is meg fogja oldani. Sokkal jobb, ha otthon intézi ezt, kényelmesen, a saját ágyában, mint ha egy park padján vagy egy kocsiban.

2. A gyerek semmilyen életkorban ne hordjon fel ismeretleneket a szülei lakásába, hogy dugjanak, mert ez tapintatlanság. A tartós kapcsolat más, de a szülő nem akar tudni a gyerek harmincadik alkalmi szexpartneréről, mert ez az ő magánügye. Az ő otthona is, és nem akar hetente más ismeretlent kerülgetni pizsamában.

Egyikünk gyerekei sincsenek még ebben az életkorban, szóval egyelőre tisztán elméleti volt a kérdés. És mindannyian viszonylag kicsi lakásban élünk, tehát nem lehet egymást csak úgy elkerülni.


2023. jan. 29. 12:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsere nem te vagy a gyerekem. Szegyellnem is magam, ha ilyen kovetelozo kis gorcsot neveltem volna...🤮
2023. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon érdekes látni, hogy mennyire kiakaszt sokakat az az egyszerű tény, hogy a felnőtt gyerekük is ember, akiket megillet a tisztelet. Oka van annak, hogy ilyen frusztrált ez az ország. :(
2023. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Nalad a tisztelet azt jelenti, ha megengedem, hogy a csaladi otthonba random idegeneket hozzon fel a gyerekem? Allando jelleggel?


Te figyu mar, veled valami nagy baj lehet, ha neked itt kezdodik a tisztelet. Es amugy a gyereknek nem kene a szulojet megtisztelni azzal, hogy bizonyos dolgokat nem tesz meg vele?:)

Ez egy oda-vissza mukodo dolog amugy, csak szolok. Lehet itt kovetelozni, meg hisztikezni, de sajnos az elet nem igy mukodik.


De nyilvan fingod nincs, beszelsz itt hulyesegeket, de nem igazan vagy ebben az elethelyzetben.

Ugy pedig kivulallokent beledumalni es masokat biralni konnyu, nyilvan.


En is klasszul meg tudom mondani az

autoszerelonek, hogy mit csinaljon a kocsimmal, csak sajnos az mas kerdes, hogy valoszinuleg faszsagokat dumalok, mivel nem ertek hozza.

2023. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"hisztikezni"


Ez is egy tipikus autoriter reakció. Az ehhez hasonló szavakkal most engem próbálsz alá-fölé rendelt helyzetbe hozni, de nem fog sikerülni. A gyerekeidet csak sajnálni tudom.


Amúgy két lányom van.

2023. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Igy van,tokeletesen jol latod a dolgokat.

Szegeny gyerekemnek szar sora van es lesz is, amig velem el.

En is megsajnaltam, ahogy igy leirtad, koszi 😘

2023. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is a 2.variációval értek egyet, de a barátnőm annyira kitartóan és meggyőződéssel érvelt az 1.mellett, hogy kezdtem magam erkölcscsősznek érezni mellette. De úgy látom, mások is hasonlóan vannak, úgyhogy kicsit megnyugodtam.

A tiszteletről annyit, hogy ez kölcsönös. Én sem hordanék senki vadidegent a nyakukra.

2023. jan. 30. 06:50
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandó partnerét hozza haza azzal nincs baj

Azzal sincs baj ha szakítanak és utána új állandót hoz haza

A baj azzal van ha minden buli után 2-3 kiscsajt kéne kerülgetni.


Azért az se jó az embernek ha kimész és vadidegen csajok vannak a konyhádban

2023. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

8-as, hogyha a gyerekem önhatalmúlag akkora pfával mint a tiéd kijelentené, hogy felnőtt vagyok azt hozok fel, akit akarok, másnap csomagolhatna.


Bocs, az ÉN lakásomba az jön, akit ÉN mint tulaj beengedek - és az ő alkalmi dugópartnere, aki nekem idegen, nem jön.


A saját lakásába beengedhet mindenféle egyéjszakás alakot, az enyém be nem. Ilyen egyszerű a képlet.

2023. jan. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
14-es, neked úgy van felnőtt lányod, ahogyan nekem dobermanom :D
2023. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat, alapvetoen a masodikkal ertek egyet amiatt amit irtak is, ki tudja lop e stb meg kenyelmetlen kerulgetni idegeneket

De

En voltam olyan sracnal aki minden heten mast vitt fel magahoz, es az anyukaja nagyon kedves volt velem. Pedig sok sok sokadik voltam, es tudta hogy tobbet nem lat.

Szoval biztos sokan ertenek egyet az 1 es opcioval

2023. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!