Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a kamasz/fiatal...

Megengednéd a kamasz/fiatal felnőtt gyerekeidnek, hogy az alkalmi partnereiket felvigyék a lakásba?

Figyelt kérdés

Nemrég volt erről egy érdekes beszélgetésünk a baráti társaságban. Két álláspont volt, én nem szeretném leírni, melyikkel értettem egyet, mert kíváncsi vagyok, ki mit gondol:

1. Ha a gyerek szexelni akar, úgyis fog. Ha minden héten mással akar, akkor azt is meg fogja oldani. Sokkal jobb, ha otthon intézi ezt, kényelmesen, a saját ágyában, mint ha egy park padján vagy egy kocsiban.

2. A gyerek semmilyen életkorban ne hordjon fel ismeretleneket a szülei lakásába, hogy dugjanak, mert ez tapintatlanság. A tartós kapcsolat más, de a szülő nem akar tudni a gyerek harmincadik alkalmi szexpartneréről, mert ez az ő magánügye. Az ő otthona is, és nem akar hetente más ismeretlent kerülgetni pizsamában.

Egyikünk gyerekei sincsenek még ebben az életkorban, szóval egyelőre tisztán elméleti volt a kérdés. És mindannyian viszonylag kicsi lakásban élünk, tehát nem lehet egymást csak úgy elkerülni.


2023. jan. 29. 12:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
19 még nem felnőttek, de kettőt pislogunk és azok lesznek. Bár igazad van, valószínűleg a korkülönbség okozza ezt az áthidalhatatlan értékrendbeli különbséget köztem és köztetek. Meg az is igaz, hogy nagy valószínűséggel ez a konkrét szituáció a mi életünkben soha nem fog előállni, mert már most van annyi ingatlanunk, amibe ha igényük van a lányoknak, akkor bármikor külön költözhetnek. Már ha valamiért ebben az országban akarnának maradni érettségi után.
2023. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Derjaderja ***** válasza:
69%
21. Te milyen korkülönbségre gondolsz?
2023. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!