Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan? Mivel? (felvilágosítás)

Hogyan? Mivel? (felvilágosítás)

Figyelt kérdés
13 (lassan 14) éves lányom a menstruációról lett eddig felvilágosítva. Mi a következő lépés? Suliba úgy is lesz jövőre várjam meg vagy felesleges mert bármit megtud az osztálytársaktól/netről úgyis? Tanácstalan vagyok. Az én szüleim annak idején semmiről nem beszéltek pedig nem 50+os vagyok. A családunkba tabu volt.

2023. febr. 28. 19:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
66%
Mi 5.és 6. osztályban is kaptunk már felvilágosító-könyvecskét, 7-8. osztályban meg 1-1 órás előadást is tartott nekünk a védőnő. Meg még 9. v 10. osztályban is tartott előadást az ottani, a középsulis védőnő is, és akkor is kaptunk könyvecskét.
2023. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 NTBS ***** válasza:
26%
Beszélgetés vele a témáról.
2023. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!