Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Normális ez?

Figyelt kérdés

Egy átlagos tizenéves életét élem. De az utóbbi időben egyre többet tapasztalom magamon hogy ok nélkül sírni kezdek. Egyre többet jár az eszem olyanokon hogy mennyire ronda vagyok és buta, nem érek semmit, mindenkinek jobb lenne nélkülem. (persze eszemben sincs az öngyilkosság vagy vagdosni magam) Gyakran sírok ha belenézek a tükörbe vagy ha nem tudok valamit megoldani. Mindig a hibákat keresem magamban a jó tulajdonságaimat (ha vannak) észre sem veszem. Félreértés ne essék nem vagyok elkényeztetett sem EMO. Csak pár hónapja vagyok ilyen. Többen mondják azt hogy a kamaszkor miatt van.

Tényleg amiatt lenne?

NORMÁLIS válaszaitokat köszönöm!


2010. okt. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószinüleg tényleg a kamaszkor miatt van, mert egyrészt a hormonjaid összevissza szabályozgatnak (hol túl sok van, hol meg túl kevés), a tested növekszik, alakul.

Ezen kivül lassan kezd kialakulni a személyiséged, keresed azt az embert magadban, aki szeretnél lenni.

A kérdésed alapján 12-14 éves lány lehetsz. Ha gondolod, irhatsz privát is, már négy gyerekem túlesett ezen, talán tudok segiteni.

2010. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok:

Én semmiben nem vagyok jó,ronda is vagyok,rossz tanuló vagyok,nem tudok rajzolni,nem tudok gyorsan futni,nem tudok helyesen írni,matekozni sem.. Semmit sem :(

2010. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez normális, ezek a pubertáskor jellemzői. Próbálj meg eltekinteni a magad milyenségéről, és fektess több energiát a tapasztalatok szerzésére, észre fogod venni mennyi mindenre képes vagy.
2010. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is gyakran sírok, feleslegesnek érzem megam, azt hiszem senki sem szeret és hogy roda vagyok... de ez nem így van. ez csak a kamaszkor szerintem.
2010. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne keseredj, én is pont így vagyok ezzel. Nagyon gyakran sírok kis semmiségekért, ritkán már úgy is érzem nem bírom tovább. Még sokan vagyunk így.

A kamaszkoron túl kell lépni, ez van ki kell bírni, hiszen nem tart örökké, és csakis ezen a változáson keresztűl lehetsz "igazi" felnött.

Fel a fejjel, és kitartást neked:)

15/L

2010. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kirázott a hideg mert énis így vagyok vele. :( Eggyüttérzek...sztem ez az a dolog amit kamaszkornak hívnak =/ tiszta depi az egész.

13/L

2010. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel. Emlékszem, hogy anyával fogadtunk egy ezresbe, hogy sírni fogok, ha begörbíti a kisujját. Sírtam is. Leginkább azon bömböltem, hogy nem értem a matekot. Nyugi, túléled.
2010. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
add csak ki magadból. ha bent marad begolyózól szép lassan.
2010. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!