Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történik velem? Minden...

Mi történik velem? Minden zavaros.

Figyelt kérdés

Most ébredtem zokogva:( Nem tudom miért... Most egy kicsit lenyugodtam már. Eszembe jutott minden amit utálok az életemben: Hogy apukám heti 5 napot dolgozik 12-16 órát, azért, hogy jó színvonalon éljünk, anyukám is mindent megtesz a családért, a fiú, akibe szerelmes vagyok csak jóbarátnak tart, bár nem ezt mutatja... Minden teljesen zavaros, csak egy világos: hogy az Ég adta egy Világon semmire nem vagyok jó. Mindenki megtesz értem/nekem mindent, ami tőle telik, én is próbálok, de nem érzem elégnek... Csak zenélni tudok és kész:( Egyszerűen egy rakás szerencsétlenség vagyok:'(

13L


2011. jan. 16. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tini vagy, hangulatingadozásokkal, identitáskereséssel. Ezen mindenki átesik. Majd jópár év múlva fogod tudni, hogy mi a szitu.

Amúgy én második tinikoromat élem mióta itthon vagyok és anyukám tart el, mert nyáron lediplomáztam, nem kapok munkát, és nem tudok önálló életbe fogni. Szóval a kilátástalan kiútkeresést én is épp megélem, megértelek. Minek csináltam diplomát ha most a fenének se kellek. Barátaim nincsenek, és pasim sincs. Pedig én nálad 11 évvel régebb óta keresem önmagam.

Ja, és baromi boldog lennék ha tudnék hangszeren játszani. Zongorázni tanultam de semmi érzékem nem volt hozzá, így a Kis karácsony és a Mennyből az angyal után abbahagytam.

Jobbulást neked!

Fontos, hogy ha valami nem stimmel, nyűgös vagy, akkor ne filózz az életeden!!!

Ha éhes vagy,egyél, ha szomjas vagy, igyál, ha álmos vagy, aludj! Utána minden jobb lesz! Tapasztalat! Exem sokszor csinálta, hogy kiakadt telefonon meg minden. Fél óra múlva felhívott, hogy ne haragudjak, éhgyomorra beszéltünk, azóta kajált, tele a hasa, lenyugodott, ha nem haragszok amiért megbántott, akkor már rendesen tudunk beszélni.

Szóval meg fogsz nyugodni, és lesznek derűsebb pillanataid is!


Kellemes serdülést!!!


24/L

2011. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) De a gitározásról is csak az a fiú jut eszembe, ő tanított meg egy csomó dalt...
2011. jan. 16. 01:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

24 éves vagyok, eddig 2 fiúval jártam, és az elsővel 19 évesen jöttem össze. Most sincs barátom.

Nem kell kétségbe esni!


Aludj jól!

2011. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Milyen jó is volt gyereknek lenni. :))
2011. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem épp a jó oldala a gyerekkornak:(
2011. jan. 16. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Drága tinédzserkor. Mikor az volt a legnagyobb baj, hogy apu dolgozik, anyu nem figyel, és csak ártatlanul tudtunk szeretni. Hiányzik.

Kitartás. Hidd el később ezek szép emlékek lesznek. Tudom.

Kitartás és élvezd amíg lehet!

2011. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is épp ebben a korban vagyok, de tudod én mondjuk a tanulásba menekülök,, engem a koroszályom nagyrésze kirekeszt..(mert ha jól tanul az ember,az ugyebár bűn.) csak annyit tudok mondani,hogy ne add fel! nyugi jobb lesz(ezzel biztatom magamat is) legtöbb helyzetben csupán magadra számíthatsz.. művelődj,értékeld amid van és légy önmagad)
2011. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha rossz kedved van gondolj a legszebb dolgokraa amik eddig veled történtek.. Nekem mostanában elég sokminden összejött.. és elég sok nem.. próbálok én is a jó dolgokraa gondolni..

és azzal a válasszal hogy "bűn ha valaki jól tanul" nem értek eggyet. Ugyanis félévkor 2 négyesem lett a többi mind 5-ös (szóval jó tanuló vagyok).. Nálunk is vannak olyanok akik ugyanúgy tanulnak mint én még is "stréberek"..

Én ha egyedül érzem magamat hívom a barátnőket és elmegyünk sétálni.. Ha valaki beszól visszaszólok.. és ennyi és már nem is vagyok "stréber"

2011. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok.. Ha gondolod írj privátba és megadom az msn címemet beszélhetünk ott is...
2011. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaa és 14/L
2011. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!