Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet megvigasztalni azt...

Hogy lehet megvigasztalni azt a kamaszt, akinek a rokonai sorra lemondták, hogy jönnek a ballagásra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Beígérni neki valami vagány programot, amivel megünneplitek.
2023. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Pl sehogy.

Egy kamasznak illene feldolgoznia ezt, hogy ennyit számít a rokonoknak. Hívjon meg barátokat, azokat legalább meg tidja válogatni.

Az, hogy b3ígerni neki valamit helyette, szerintem gáz

...miert kellene ígérgetni? Vagy miert kellene a szülőknek kárpótolnia a kretén rokonok miatt?!

2023. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Lányom még örülne is ha nem jönnének el, aki csak ilyen "fontos", hogy az utolsó pillanatban lemondja, az jobb ha nincs is ott.
2023. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, én pl örültem volna neki, ha nem kell 30! emberrel bájologni, mint szükséges volt, mert boldog-boldogtalant ott ette a fene :D
2023. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nos, Jani, mivel 20 fő helyett csak mi hárman leszünk, a ballagási ebéd helyett elmegyunk egy hétre Londonba.
2023. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
A szülei nem mentek el? Egy középiskolai ballagásra nem is kell más csak szülő meg tesók. A ballagás arról szól, hogy elbúcsuzik az iskolától, nem arról, hogy ki kap több virágot.
2023. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 babyboom567 ***** válasza:
19%

Én a kérdést sem értem,én örültem volna neki, ha nincs semmi felhajtás.Sőt én sem akartam menni.

De különben a rokon, milyen rokon?miért nem ment el? beteg lett? eltörtt a lába? dolgoznia kell?Ezeket egy kamasznak már meg kell érteni.

Link a rokon?igérgetős,hazudozós?hát ez van sajnos, máskor sem kell rá számítani

2023. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom, Jani meghívott mindenkit, annak a mindenkinek meg elege van belőle, hogy tavalyelőtt Juli ballagása volt, tavaly Dóráé, idén már Janiéra nem akarnak elmenni. Én sem akarnék.
2023. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván a kérdésben szereplő kamasz örült volna a felhajtasnak, különben nem kellene azon gondolkodni, hogyan kellene megvigasztalni, így a nem értem a kérdést kezdetű válaszok igencsak alacsony intelligencia szintre utalnak.
2023. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
De egyébként a kérdés sem stimmel. A kamaszok az az a 8.osok, nem most ballagnak, hanem 1,5 hónap múlva. Akik most ballagnak már felnőttek és nem hisztiznek, ha nem megy el valaki.
2023. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!