Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet megvigasztalni azt...

Hogy lehet megvigasztalni azt a kamaszt, akinek a rokonai sorra lemondták, hogy jönnek a ballagásra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, 10, mert lemondani csak egy nappal az esemény előtt lehet valamit és az csakis hiszti lehet, ha valaki csalódik amiatt, hogy egy számára fontos eseményen a meghívottak nem vesznek részt. Ja....
2023. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Paczalos István ***** válasza:
0%

Anno, mikor én ballagtam az általánosból, apám nem kérdezett meg engem, hogy mit szeretnék. Jó indok volt a cimboráival együtt arra, hogy darvadozzanak, és engem, mint ballagót gyakorlatilag hidegen hagyott a dolog. A szakmunkás ballagásomra egyedül anyám, és öcsém jött el. A munka mellett elvégzett diplomaosztón már jelen volt a feleségem, anyám, és öcsém. Apósék csak azért nem jöttek, mert mondtam nekik, hogy ezért ne utazzanak 300 kilométert.


Sokan úgy tesznek, mint ha a világ vége lenne, ha nem kapnak 500 kiló virágot ballagáskor. Szerintem sokkal többet ér, ha szűk családi körben elmegy az ember vacsorázni, és egy jót beszélgetni.

Mondjuk rá, ez az én véleményem.

2023. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!