Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-16 éves lányok! Ha van fiú...

13-16 éves lányok! Ha van fiú testvéretek, tudják, hogy ti már menstruáltok?

Figyelt kérdés
Bocs ha ilyen hülye kérdést tettem csak most kicsit hülyén érzem magam..Mivel tegnap az öcsém meglátta a betéteket a fiókomba és most olyan hülyén érzem magam miatta..:S..vagy ne foglalkozzak vele?
2010. okt. 10. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez tök természetes dolog, ne aggódj miatta :)


Nekem ugyan nincsen tesóm, de a szomszédsrácra úgy tekintek, mintha a tesóm lenne. (születésem óta ismerem, együtt nőttünk fel) és ő a kezdetektől tudja, hogy menszizek. Régebben, mikor egyedül voltam itthon, nem éreztem jól magam, és pont megjött, de nemvolt erőm elmenni a boltba, a srác fogta magát és hozott nekem tampont. XDD(pedig 3 évvel idősebb mint én, szal 17 éves.)


tehát tényleg ne parázz emiatt, a világ egyik legtermészetesebb dolga (:

14/L

2010. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi!:)
2010. okt. 10. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Mért ne tudná? Ez nem egy halálos betegség, vagy valami, amit titkolni kell :D Ha meg már 16 vagy akkor gondolom az öcséd nem hülye, és tudja, hogy 16 évesen már kb a lányok 98százalékanak megvan :D


13/l

2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 15 éves a bátyám és iszonyúan nem érdekeli őt az én ügyem..

Aztán ha összeveszünk vagy akármi és felidegesít és elkezdek vele kiabálni akkor meg mondja: "megvan vagy mi?"

Szóval tudni tudja,de elhiheted nem izgatja a téma őt sem,mint szerintem másnak se az öccsét/bátyját...

14L

2010. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeség ez a titkolózás, hiszen a fiúk is, hogy a lányok menstruálnak. Jobb, ha őszintén elmondasz neki mindent!!!!
2010. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok. Mondd el neki, hogy mi a menstruáció és miért van. De őszintén és nyíltan! Ettől a kapcsolatotok is sokkal jobb és bizalmasabb lehet!
2010. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hány éves az öcséd?
2010. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2010. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Én 13 éves vagyok, a bátyám 34 éves (anyukánk 55 éves). És nem tudja a bátyám.
2010. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem érzem cikinek, ha például valaki fiu tudja. :D

Nekünk multkor fellépésünk volt. barátnőmmel beszélgetek, hogy basszus pont ma reggel jött ez is.

Erre ottvolt melletem fiu barátom: mivan megjött? mi meg igen. és?XD

amugy bátyám 16 én 14 és őt se zavarja csak amikor a WC-ben a kispolc tele van rózsaszín betéttel: nem lehetne máshova rakni?

2010. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!