Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tanácsoltok nekem? Elmenje...

Mit tanácsoltok nekem? Elmenjek az esküvőre?

Figyelt kérdés

(Azért így írtam kérdést, mert máshogy nem engedte)

Elég nagy problémám van..A szüleim pont egy éve váltak el (hivatalosan csak februárban), azóta mindketten találtak maguknak párt. Anya esküvője májusban volt, apának jegyese van, november közepén házasodnak össze. A problémám az, hogy nem szeretnék elmenni..Nem azért, mert nem szeretem apát, ugyanis anya esküvőjére se mentem el (de ő megértette, bár ő már felnőtt volt, amikor a szülei elváltak) és apáéra se szeretnék..Egyszerűen szörnyű látni azt, hogy az apukám nem anyának bókol, nem őt szereti, hanem egy másik nőt (aki egyébként nagyon kedves) és őt smárolja le a szemem láttára..Apa elég sértődékeny, de ezt talán még megértené. A másik baj az, hogy a saját apja nem ment el az esküvőjére 19 éve és nem szeretnék neki én is csalódást okozni a második esküvőjén. Ráadásul bízik bennem, én vagyok "apa egyetlen kedvenc kislánya" (félreértés ne essék, nem kényeztetett el) és nagyon fájhatna neki, ha nem mennék el..Viszont mint írtam, nem bírnám ki sírás nélkül ahogy megcsókolja a jegyesét, már most, ahogy írom, fáj a szívem és rosszul esik.. Ti mit tennétek a helyemben? Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. okt. 14. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Olvastam a kérdésedet,válaszokat.Az én szüleim is elváltak,s apummal azóta nem is találkoztam csak egyszer.

Azt szeretném neked elmesélni h fél éve született babám,meghivtam az apum szüleit az esküvőnkre(mert velük jóban vagyok) amikor kiderült a baba összeházasodtunk. ERre a nagyszüleim megmondták h ők nem támogatják ennek a babának a megszületését/vetessem el! ezért nem jönnek el az esküvőnkre! S nem szakítják meg azt a hagyományukat h elmennek esküvőre.A szüleimére/saját fiukáéra/ se jöttek el.Azóta nem is érdeklődnek felőlünk.. Mondjuk elötte se nagyon volt rokoni kapcsolatunk. (25/L)

nem is látták még a dédunokájukat. Amikor az uh felvételt megmutattam nekik laptopon tudod mi volt a reakciójuk: Hogy megváltozott a technika..Ja és a mostoha nagyim ekkor elmondta h ő is elvetette a gyerekét,h a 3fiunak ne legyen rivális testvére ami az apjuktól lenne... Azóta se szült gyereket.


Ja és egy másik: barátnőm szülei elváltak amikor mi érettségiztünk,utána derült ki h az apjának volt már barátnője és gyerekük is született fél éven belül.Barátnőm 18 volt,apja Új barátnője:19éves...S az apa kb 50...

2010. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azta de durva történetek. :O Főleg a második..19 éves lánynak 50 éves férfi.. Azt amúgy hogy gondolják a nagyszüleid, hogy nem támogatják a babát? Nem szeretnének dédunokát? Beleszólásuk nincsen, még a szüleidnek se, mert /gondolom én/ mr elköltöztél. És azt megindokolták hogy miért is kéne elvetetned? Nincs is annál szörnyűbb dolog a világon, mint gyilkolni, még akkor is, ha életképtelen magzatról van szó.
2010. okt. 18. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!