Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális dolog? Vagy,...

Ez normális dolog? Vagy, valami baj van velem?

Figyelt kérdés
sziasztok. 12,5 éves vagyok..és mindig is érettebben gondolkodtam/viselkedtem mint kortársaim.. Pszichológus szeretnék lenni...normális dolog ez? van esetleg más is igy? kicsit furcsának érzem magam emiatt...:S
2010. okt. 15. 10:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Utcsóó , te aztán nagyon okoss vagy xD

a smileyktól kevésbé lehet vki inteligens vagy mi ?

gondolkodjááál márr :DD x'D

2010. okt. 15. 14:46
 12/26 anonim ***** válasza:

Minden 12 éves így érzi.. :)))

én 8 éves korom óta pszichológusnak készülök, és első éves hallgató vagyok az egyetemen :)


19/L

2010. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 15. 15:16
 14/26 anonim ***** válasza:
Én is pszichológus akarok lenni. :D Csak én 16 vagyok.
2010. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hagyjad ezeket a nagyokosokat


Én megértelek. Én is igy voltam. És még most is érettebb vagyok a többieknél. De ezt persze nem fogják elismerni neked sokan, mert az emberek irigyek, ha valaki okosabb, érettebb náluk.

2010. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Huhh..hát..örülök hogy írtál :) nem nagyon tudom mit mondjak , hogy ne tűnjek nagyképűnek , mert nem vagyok..:P :$

Nagyon köszönöm hogy írtál :) <3

2010. okt. 15. 18:33
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem velem is pont ugyanez a hejzet :O Énis érettebb vagyok( bár elég érettek az osztálytársaim)és pszihológus szeretnék lenni. Nemtudom hogy normális-e.... Remélem
2010. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én is érettebbnek érzem magam sokszor. Jóó, osztálytársaim ha berágnak rám kézjelekkel fikáznak ki hogy ne értsem, szóval ennél könnyű érettebbnek lenni :D Csak mert nem járok hetente jégpartyra, meg nem élem az életem a városban gondolnak gyerekesnek de hát mondja ezt egy csaj aki nem tudja mi az a menstruáció...

12,5/L

2010. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%

Mégis mi lenne ezen a nem normális ?:)

Én is pszichológus vagy pszichiáter szeretnék lenni...igaz...én 14 éves vagyok.Bár már elég régóta ez a vágyam.:)

És igaza van a többi válaszolónak.Ez életkori sajátosság.:D

Amúgy nem értem,miért lennél érettebb,attól,hogy "zavaros" életed van.Én is sok dolgon átmentem már.Válás,öngyilkossági kísérlet,anorexia ami még most is tart,kodein és fű...még sorolhatnám.Ettől még nem érzem magam érettebbnek,maximum szánalmasnak.És lehet,hogy úgy tűnik nem vagyok pszichológusnak való.:)

Amúgy lehet,én vagyok a hülye de nem igazán értem a kérdés lényegét.

2010. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy lehet,én vagyok a hülye de nem igazán értem a kérdés lényegét."


Az a lényege az egésznek, hogy dobni kéne egy hátast a kérdezőtől, mert ő mennyivel másabb meg érettebb a koránál, és hű meg ha, csak mert van egy elképzelése, hogy mi akar lenni. Ami mondjuk nem rossz dolog, hiszen vannak, akik huszonévesen se tudják, mit akarnak kezdeni magukkal, de egyrészt nem (csak) ebből áll az érettség, másrészt a kérdező még fiatal, 12 évesen én is más foglalkozásról álmodoztam, mint most.

2010. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!