Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális dolog? Vagy,...

Ez normális dolog? Vagy, valami baj van velem?

Figyelt kérdés
sziasztok. 12,5 éves vagyok..és mindig is érettebben gondolkodtam/viselkedtem mint kortársaim.. Pszichológus szeretnék lenni...normális dolog ez? van esetleg más is igy? kicsit furcsának érzem magam emiatt...:S
2010. okt. 15. 10:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Most ez komoly ez a kérdés?! az, hogy érettebb vagy-e a kortársaidnál, azt senki sem tudhatja, max a szüleid, meg a közelállók. Az meg, hogy pszichológus akarsz lenni, az jó dolog, de még fiatal vagy, még változhat az álmod, majd később eldől:)

A 14 éves kislánynak meg annyit írnék, hogy válás oké trauma, meg nagyon rossz aláírom. De ilyet írni, kodein meg fű?? ezen estél át? És kinek a hibájából? Csak te szedted meg szívtad ez nem átesés egy gyerekes gondolkodás , az meg hogy egy 12 éves lánynak ilyet írsz szégyelld magad mélyen.

A kérdezőnek pedig akkor hajrá a tanulásban;)

2010. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
valahogy nekem nem tűnsz érettebbnek a válaszaid alapján. viszont az jó gondolat, hogy pszichológus akarsz lenni. én is az szeretnék.
2010. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 16. 07:27
 24/26 A kérdező kommentje:

19:49

sajnálom hogy ilyeneken keresztül mentél , de csak hogy kicsit beleláss az életembe:

3 éves koromban elváltak a szüleim , anyuval maradtAm , és minden 2. hétvégén mentem volna apuhoz...de rengetegszer nem mentem , mert anyun lógtam , nem birtam elmenni tőle egy napra se.

6 éves koromban , kiderült hogy van valami a fülével..egy rutin műtét , pár nap pihi , és meg van oldva...

műtét után , kitolták a korterembe ,de nem maradtak ott vele....leállt a légzése , és túl későn értek oda.meghalt.

még 1-2 hétig , nem tudták apuék , meg nővéremék (ő felnőtt , 25éves) h hogy mondják el nekem.

épp vásároltunk apuval..csörgött a telefon..nővérem volt az , hogy menjünk át...apa tudta hogy miért , de nem mondta..én egész úton arról áradoztam apunak , hogy azta de jó , meglepibuli lesz , és anya majd előjön az egyik szobából..nagyon jó kedvem volt...odaértünk..égett pár gyergya..csönd volt..aszthittem , hogy ez a "beugratás"..

dumálgattunk kicsit..nővérem sirni kezdett és aztmondta :

"Mesike , a mami már nem fog hazajöni a korházból".

kéézeld mekkora trauma lehetett ez nekem..mindössze 6 évesen , ugy hogy egy napra sem voltam hajlandó elmenni anyutól , és ugy , hogy én a MEGLEPETÉSBULIRA számitottam...

apunak akkkor nem volt munkája , a nővéremhez kellett költöznöm ott laktam 2 évig...aztán apunk , lett rendes munkája , nagy lakása , és odaköltöztem hozzá..

most vagyok 7.es...a suliban minden percben piszkálnak..mert van rajtam súlyfelesleg..és nem csak ezzel..amivel csak tudnak..:" te dagadt g.ci , te állat...te fasszo.ó r.banc , menj vissza az út szélére! (pedig cseppen sem viselkedem/öltözködöm r.bancosan , csak ők látják , hogy gyengébb vagyok mint az átlag , anya halála mitt 100 érzékenyebb) apával élek most , reggeltől estig dolgozik , ha itthonvan üvöltözik...nagyon durván..pl: menj a pi.sába te sz.mét ál.at , jellemtelen sz.r alak vagy..na , és ilyeneket pl. azért mond , mert nem pakoltam be a mosogatóba..néha any.zik is..igen hangosan...mindig azmondja ideges a sok munka miatt..megértem én..de mindig rajtam csattan az ostor...a sok piszkálás üvöltözés miatt , evésben vezetem le a feszültséget , amitől megiintcsak hízom , és megintcsak piszkálnak a suliban..senki sem barátkozik velem , mert akkor "az osztály menői" őt is basz.atnák , hogy méirt állnak szóba velem...

szóval képzeld el hogy én mi mindenen mentem keresztül , és hogy milyen az én életem...

2010. okt. 16. 07:45
 25/26 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém! Szörnyű lehet/lehetett neked! Erre nem is lehet mit mondani csak annyit, hogy ne foglalkozz az ilyen menőzős kis p.csákkal,semmivel sem vagy kevesebb mint ők, mert van rajtad felesleg. sőt... Aki ilyenekkel gúnyol a saját értelmi szintjét mutatja, no meg gyerekek még. Fel a fejjel, biztos lesz még minden jobb is! Alakulni fognak a dolgaid!!!
2010. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát..remélem lesz jobb is..:S
2010. okt. 16. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!