Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy telik nálatok a karácsony?

Hogy telik nálatok a karácsony?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok , kiknél mik a szookások... 23-tól 26-ig , irjátok le , mikor hogyan s mit csináltok..:)
2010. okt. 15. 11:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Még 23.-a előtt feldíszítjük kívülről a házat, 24.-én bevisszük, feldíszítjük a fát, lejön hozzák a család összes tagja, vacsizunk, kibontjuk az ajándékokat. 25.-én nagynéném és nagybátyám házassági évfordulóját ünnepeljük, 26.-án pedig az én szülinapomat.
2010. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán karácsony még, de mi az ünnep előtt megsütjük a mézest úgy kb 2 héttel előtte,hogy megpuhuljon a süti :)

23.:fadíszítés :))

24.:elmegyünk a nagyszüleimhez ott megebédelünk+ ajándékozás ,hazajövünk és itthon is ajándékozás,aztán este fele átmegyünk a másik nagyszüleimhez és ott megvacsorázunk és itt is ajándékozás :)

25.lemegyünk a családdal a dédimhez (itt nincs ajándékozás)

26.:átmegyünk anyukám szüleihez azaz a mamáékhoz megebédelünk és ennyi a karácsony :D

Már eszméletlenül várom... :))


14,5/L

2010. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , és én is rettentően várom :)
2010. okt. 17. 18:48
 24/25 anonim válasza:

23.-án felkelek és elkezdek sütni főzni...nálunk nem szokás karácsonykor ilyenekkel bibelődni...Ilyenkor a férjem még dolgozik ő megveszi a fát meg du. a boltban egy kis friss gyümölcsöt zöldséget.A gyerekek ilyenkor kint játszanak vagy tévéznek.Ekkora a ház már régen fel van dísztíve télapó elött szoktuk.

24.-e:Felkelünk reggelizünk együtt közben szól a karácsonyi cd.

Beteszem sülni a húsokat elkészítem azokat a dolgokat amelyek csak frissen jók(ez csak sütést jelent és saláta készítést)

Feldíszítjük a fát együtt a férjem teszi fel a csúcs díszt.

Leülünk társasozni ha lehet hogólyózunk hóembert építünk.Utána ebédelünk ez mindig könnyű étel általában ugyanaz saláta és csirkemell csikok.Utána filmet nézünk játszunk élvezzük az együtt létet.Aztán jöhet a vacsora.Terülj terülj asztalkám van mindig.Hát ezek után senkinek nincs kedve megmozdulni.Csillagszorózunk énekelünk játszunk vagy tévézünk majd pancsi és alvás.

Nálunk reggel jön a télapó :-) így 25.e reggel kapják meg a gyerekek az ajándékot.Ilyenkor egész nap el vannak a sok ajándékkal.De legalább nekünk is jut egy kis idő egymásra.

26.-án elmegyünk és meglátogatjuk a férjem szüleit.Minden évben ott is alszunk.

2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

húhaaa most nézem a dátumot ez sem mostani kérdés.

Bocsi :-)

2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!