Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen posztot töltesz be az...

Milyen posztot töltesz be az osztályodban?

Figyelt kérdés

poénkodó, az agy, a csendes, a közzéppont stb...

kort és nemet légyszi


2010. okt. 15. 14:52
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%

Csendes realista, akit mindig felszínes ismeretek alapján igyekeznek megítélni.


13,5/L

2010. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
90%

se nem menő se nem lúzer,arany középút,mindenkivel szoktam beszélgetni,segítek ha kell(persze nem tanulásból az nekem sem megy olyan jól :D) viccelődök a többiekkel,így pont jól érzem magam :)

15/L

2010. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
88%

én vok a csicska aki jóban van a menőkkel xD na nem mintha zavarna...csak néha...mostaában egyre töbször xD jah azonkívül mindig segítek mindenkinek velem mindenki jóban van az osztálybol mindig mindenen tudok nevetni főleg ha velem történik valami pl leesek a lépcsőn beverem a fejem stb... szal én vok a vidám csicska vagy öm izéé kedves kérdező msot non elgondolkodtattál xD

11/l

2010. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Szeretek viccelődni,nevetni,segíteni másoknak,ha tudok.Akár tanulásról akár másról van szó:) Jól tanulok,úgyhogy előszeretettel kérik el tőlem a házikat és kérnek meg,hogy magyarázzak el ezt-azt dolgozat előtt.

Úgyhogy röviden:

-vidám,humoros.

-segítőkész.

-okos.


Egyesek szerint stréber,mások szerint halk vagyok...Szerintem egyik sem igaz.Azért,mert jók a jegyeim nem csak a tanuláson jár az eszem és azért,mert nem ordibálok túl mindenkit még nem vagyok csendes,visszahúzódó.Igen is kiállok az igazamért,sőt még mások mellett is kiállok ha nekik van igazuk.Ha kell én is fölemelem a hangom!:)

15/L

2010. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

A flegma de vicces csajszi:D

13/L

2010. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Én a SENKI vagyok az osztályban.

Senki nem jön oda hozzám szünetben ,nekem kell oda menni valakihez, de az is kidob.

Ha szarul vagyok, belém rúgnak még jobban, csúfolnak,szemétkednek, lecsöveseznek.

Jelentéktelen pont vagyok, de ha valami kötelező és én nem vagyok ott, egyből észreveszik és beköpnek.

2010. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Háát. Eddig azt hittem nem vagyok szép.:/ de mióta gimibe kerültem, és új az osztályom, Belém zúgott egy helyes srác, szóval azt hiszem a CSINI, (bár az osztályban van egy lány aki szebb nálam..) az OKOS, a VICCES (mert rajtam szakadni szoktak) és persze a KÖZÉPPONT ;) szeretem az új osztályomat^^ ui: BÉNA vagyok, mert mindig elesek^^ -.-" ja +a szerelmes...:$ (mert nekem is tetszik az a srác..(L))
2010. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

A művész :) Gitározok, énekelek, festek, rajzolok... mivel kisebbségben vagyunk mi magyarok köztük számítok inkább menőnek. Az osztályomban a külföldiek nem nagyon csípnek, de csak azért mert azt is megvédem, akivel nem vagyok jóban. Kivéve persze őket ;)

12/L

2010. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

-a lányok közül szerintem rengetegszer kerülök a középpontba

-szinte mindig nevetek[viszont van amikor pár órán át nincs kedvem élni sem..akkor visszavonulok és mintha ott se lennék.]

-nálunk nincs olyan,hogy menő/nem menő

van az osztályközösség része és a kivülállók.én a közösséghez tartozom.kb mindennap közösen elmegyünk valahová és csinálunk valamit vagy csak beszélgetünk,de együtt vagyunk:)

13/L

2010. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Hát ha már így megkérdeztétek, akkor én vagyok az ész :D

Köszi mindenkinek.

2010. okt. 15. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!