Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normál állapot ha egy 14 éves...

Normál állapot ha egy 14 éves kislány egy 18 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Egy 14 éves már nem kislány.
2023. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

Én ismertem egy 14 éves lány - 22 éves fiú felállású párt.


A csaj totál kihasználta a srácot, de még is az ő apja s testvére verte meg szegényt fiút "féltésből". De szerencsére (vagy nem szerencsére, mert a csaj másik testvérének emiatt nagyon sz@r volt) bírósági ügy lett belőle.

2023. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
A sógornőm 15 éves korában jött össze a bátyámmal, aki nála 11 évvel idősebb. Igazából senkinek semmi köze hozzá ilyen korban. A törvény sem tiltja.
2023. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%

Ebben a korban ez baromi nagy korkülönbség. A 14 éves még lehet el se kezdte a gimit, egy kislány, a srác pedig már jogilag felnőtt, egyetemre jár/dolgozik. Normális ilyenkorú fiú nem kezd ki kisgyerekekkel. Vagy nagyon nagy baj van a padláson, hogy egy gyerekkel érzi magát értelmileg egy szinten vagy csak ki akarja használni a szex miatt. Öt év múlva ezzel a négy év különbséggel már semmi baj nem lenne, de ilyenkor nagyon nagy még. Épphogy benne vannak a beleegyezési korhatárban (ami szerintem indokolatlanul alacsony, jogilag egy 70 éves is összefeküdhet egy 14 évessel).

Ha az én gyerekem lenne ilyen kapcsolatban, biztosan nem engedném. Igyekeznék beszélni a fejével. A fiút meg elhajtanám melegebb éghajlatra, ha pedig azután meglátnám a lányom közelében, nem tenné zsebre, amit kap.

Gondolom le leszek pontozva a sok kiskamasz, magát érett nőnek érző lány által, felőlem legyen. Nekem ez a véleményem. Valahogy úgy érzem, ha fordítva lennének a nemek, már mindenki hőbörögne.

2023. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%
14es, nem a kamaszok pontoznak le, hanem a rájuk vágyó idősebb korosztály. Meg egy két sérültlelkű fiatalon felszedett, akik azt hiszik 10+ évig bennemaradni, hozzámenni a beteg idősebb félhez egészségessé teszi a kapcsolatot.
2023. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

8os osztálykép:


[link] Azta mennyi felnőtt nő, ugye? Lehet böngészni a neten, ezek gyerekek. NAGY gyerekek.


[link]


Attól hogy sminkelnek és más ruhában vannak, még ugyanúgy gyerek mind.

2023. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
32%

De a 18 éves lány, a 57 éves pasival tök oké!

De amíg ua. a csaj 17, illetve ua. a fószer 56, akkor pedofil…

Elbaszott egy gondolkodás ez. Emberek vagyunk. Nem mindegy bakker?!?

2023. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%

Nem tartottam/tartom normálisnak,de a 13,5 éves lányom egy 4,5 évvel idősebb fiúval jár 1 éve.

Nagyon féltem tőle,de ezidáig nem volt baj. Ma viszont megtudtam,hogy 3 hónapja nem szűz a lányom és most baromira ki vagyok akadva,de leginkább magamra. Valamit baromira rosszul csinálhattam,ha a sok beszélés/felvilágosítás ellenére sem bízott meg bennem,hogy szóljon.

S csalódtam a fiúban,csalódtam a lányomban. S csalódtam magamban,hogy nem vettem időben észre a jeleket és nem is hallgattam magamra.

2023. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó olvastuk a kerdésedet, marha felelőssegteljes vagy,hogy a 12- 13 eves kislányodat engeded egy 18 eves pasival jarni meg együtt aludni..kislány még basszus..ahogy a 14 éveshez se való 18 éves..gyerekek még
2023. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

határeset, lehet, hogy cukik együtt, de nem is a korkülönbség, hanem a szellemi, érettségi különbség.

Szóval a másik féltől függ.

2023. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!