Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ötlet egy kamasznak elmonda...

Jó ötlet egy kamasznak elmondani, hogy el akartam vetetni, de meggondoltam magam?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne tudja meg.

2023. aug. 17. 18:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek megérzi, ha valami nem klaffol.

Én - megfelelő szituációban - elmondanám neki (természetesen először finoman körülírva). A kutatások szerint hatványozottan több pszichés problémával rendelkeznek azok az emberek, akiket el akartak eredetileg vetetni. Sokan erről nem tudtak, csak a családtagokkal készített mélyinterjúkból derült ki. Érdemes lenne gyermekpszichológus segítségét kérni a téma feldolgozásához.

2023. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%
A 31es féle közepkorú spiri nők miatt lehet ez kérdés egyáltalán. Ostobaság azt hinni,hogy bármit számít,mit gondoltál évtizedekkel ezelőtt. Persze egy hisztis kamasznak nyilván bármi olaj a tűzre. Ezek után lesz egy jó ütőkártyája,amit a fejedhez vághat,ha pl. nem mehet el bulizni. El nem tudom képzelni,mekkora sötétség uralkodhat a kérdező családjában,hogy ezzel vegzálnak egy majdnem felnőtt embert. Én baromi jót röhögnék ezen, ha az én anyám mondana ilyet (és amúgy mindent elmesélt,hogy hova kívánt engem,amikor végogordítottam életem első 3 évét, meg amúgy sem terveztek).
2023. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem jó ötlet. Elmondod, egyszer jön egy nagyobb vita, egy összetűzés, és életed végéig a fejedhez fogja vágni.
2023. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azóta is azon gondolkodsz, nem lett volna-e jobb mégis elvetetni. És ezt érzi szegény gyerek.
2023. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
46%

32:

Hát ha valaki, akkor én egyáltalán nem vagyok "spiri", nem hiszek az ilyen azoizékben. A pszichológia és a pszichiátria viszont tudományos terület, ráadásul én is páciensként ugyanebben a cipőben jártam, és nagyon nehezen sikerült megtalálni a dokiknak a depresszió, állandó öngyilkos gondolatok, nihilizmus eredetét nálam. Úgy gondolom, jobb lett volna, ha sokkal előbb tudom és egy szakember segít ennek a helyretételében még gyerekkoromban, és nem 40 évesen történik meg. Talán elkerülhető lett volna, hogy életem végéig szednem kelljen a bogyókat.

[link]

2023. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
30%

A cikkben lévő "szakértő" az 1800 -as (!!!) években született :D

Gratulálok,hogy rákented anyádra a gondjaidat és végre békében élhetsz. Nem anyukád volt a hibás,ezt elárulom. Persze ha hozzám jöttél volna 20-30 ezres konzultációkra,én is jó kesőn találtam volna meg a hibást (aki természetesen TE nem lehetsz,hiszen akkor ki fog fizetni):)

2023. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok, hogy az ilyen kretének szaporodnak és ezzel a gondolkodásukkal tönkreteszik a gyerekeiket, és még csak csak hibásnak sem érzik magukat.

Az én anyám is így állt hozzá.

A magam részéről befejeztem a vitát veled, nem sakkozok tovább galambbal.

2023. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem is kell, hibáztasd csak anyucit,az a megoldás mindenre.
2023. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
Nekem anyám elmondta és nagyon bunkó módon. Azt mondta, nem akart megtartani, de szabadságon volt a dokija, csak ezért születhettem meg. Az ő szavait idézve: "így végül kiszart". Soha nem volt jó a kapcsolatunk, ezt tini koromban mondta egy veszekedés alkalmával. Sose fejeltem el ezt neki, pedig már 36 vagyok.
2023. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!