Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet éretten közölni...

Hogyan lehet éretten közölni egy szülővel ha a gyerek már nem szeretne ezen a földön lenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
"Apa! Repülőgép-pilóta/stewardess/űrhajós szeretnék lenni!"
2023. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Elé kell állni, ha eddig magától nem jött rá és elmondani, hogy pszichologusra van szükséged, mert nagyon rossz a lelkiállapotod.
2023. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A pszichológus nem opció jelenleg
2023. szept. 3. 01:53
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az nem baj. A kérdés az volt, hogy lehetne velük közölni.
2023. szept. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Anya, Apa, már nem akarok a földön lenni, kaphatnék egy széket?
2023. szept. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát ugyanúgy, amilyen szavakkal te is hallani szeretnéd, mikor anyád és apád áll eléd holnap ugyanezzel.
2023. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mentális betegséget sosem lehet éretten prezentálni.
2023. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Én egy beszélgetés során megmondtam, hogy egy ember sem választja, hogy megszülessen. Ez (jobb esteben) 2 felnőtt ember döntése amelynek a következményeit én szívom meg. De ha én választhattam volna biztos nem akartam volna megszületni.


Többek közt ezért sem szeretnék gyereket. Nem vagyok sem depressziós és öngyilkos gondolataim sincsenek. Egyszerűen reálisan nézem a dolgokat.

2023. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt fogalmazd meg magadnak, hogy miért nem akarsz màr a földön lenni és ezt közöld a szüleiddel! Talán együtt még tudjátok oldani a problémát.
2023. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
8as ekkora baromságot..de bizony maga a lélek választja,hogy megszülessen, a szülők csak a genetikájukat adják hozza(a fizikai testet) nem Ők teremtik meg...az már más kerdés,hogy itt kár senki sem emlekszik rá miert jött..
2023. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!