Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet éretten közölni...

Hogyan lehet éretten közölni egy szülővel ha a gyerek már nem szeretne ezen a földön lenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

én momentán magyarországon nem szeretnék már lenni, fasszopo magyar kommentek miatt -.-


Szerintem terápia segíthet, de én azt mondanám ne mondj ilyet a szüleidnek, csak hogy nem érzed jól magad és segítség kéne. ez a felnőttes! a másik elkeseríti őket, ők hoztak a világra.. egy felnőtt attól felnőtt hogy megtartja a gondolatait és a lényegre fókuszál szerintem.

2023. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Elemér10 válasza:
49%
Az életünkben bekövetkező rosszat, szerencsére az idő múlása kijavítja. Ezért mondják a bölcsek, aludj rá párat, mielőtt visszafordíthatatlan döntést hozol. Meglátod egy idő után, Te is beleborzongsz, hogy mi járt a fejedben és mennyire jó hogy nem tetted meg.
2023. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

teljesen egyetértek 12 es.

am van egy kocsog aki megint leszavaz mindenkit :D mind1. valaki jár kel az oldalon minden nap és ez a hobbija hogy leszavazgat.. na annak milyen élete van. szerencsétlen barom..

2023. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
#8 Mindig úgy örülök, amikor az ilyen beteg emberek arra jutnak, hogy nem akarnak gyereket.
2023. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!