Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ugyanahhoz a kozmetikushoz,...

Ugyanahhoz a kozmetikushoz, fodrászhoz hordod a lányodat, ahová te is jársz? Mit szólnál, ha váltani szeretne?

Figyelt kérdés

Anya nekem sosem engedte, hogy a fürdőszobában "kontárkodjak", legyen szó akár a bőrömről, akár a hajamról.

Ugye a saját szolgáltatóihoz vitt mindig, a fodrásszal, manikűrössel semmi bajom, de a kozmetikussal akad.

50 körüli, kb 25 éve van a szakmában és nem nagyon szokta képezni magát a mai dolgokat illetően. Pl. mutattam neki, hogy laminált szemöldököt szeretnék, ami elég nagy divat, ő meg hitetlenkedve nézett rám, hogy hááát nem tudja, hogy azt hogy kéne oda úgy FELRAGASZTANI, meg hogy az hogy nézne úgy ki.

A tisztító kezelés nála még mindig a tűs nyomkodás, ami után egy hétig olyan az arcom, mint akit megvertek. Ilcsi termékeket használ, arckezelés után simán hazaenged fényvédő nélkül stb. Szóval nincs annyira tisztában a mai nézetekkel, nem képzi magát.


Szeretnék váltani, találtam is egy kozmetikust barátnőim útján. Szimpi, nagyon tetszik a szalonja is, elsőre olyanra csinálta a szemöldökömet, amilyenre szerettem volna.

Mondtam anyának, hogy én szerintem váltok, esetleg jöjjön el ő is, próbálja ki, de nem akarja, mert hogy ő már 20 éve ide jár, mit mondana az időpont kérésnél, miért ne beszéljük meg a következő alkalmat, meg ennyi idő után ciki szó nélkül lelépni és amúgyis "nem biztos, hogy tényleg jó az új". Dehát ennél csak jobb lehet... És ő azt sem akarja, hogy én átmenjek hozzá, mert így neki lesz ciki, mert a régi kozmetikusunk biztos kérdezni fog engem, mit mondjon? Hát bszki:D

Nem hiszem, hogy egy embernek élete végéig ahhoz a kozmetikushoz kell járni, akihez először 12 évesen elvitte az anyja.

Vagy most ez tényleg ekkora dolog?


Senkit nem akarok megbántani, anyát se akarom szr helyzetbe hozni.


2023. szept. 18. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Semmit.


Tőlem magának is levághatja, ha nem cseszi el.

2023. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Válts. Miért ne?egyszerűen csak 1 időpontot kér magának és kész.
2023. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondja azt, hogy a barátnőiddel közösen akartok járni.
2023. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En is pontosan igy voltam, anyum kozmetikusahoz jartam sokáig, aztan valtottam a fent emlitett okok miatt. Anyumat jodarabig piszkálta, hogy miert nem jovok, utana meg mintha meghaltam volna, soha tobbet szoba sem hozott. Nem ertem ezeket a sertodos noket..
2023. szept. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!