Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lány sok fülbevaló,nál...

14 éves lány sok fülbevaló,nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 15 éves lányunk, aki most került gimibe. Jó tanuló, komoly tervei vannak már most.


Múlt héten elállt azzal, hogy mindkét fülcimpajaba 3-3 lyukat és fülbevalókat szeretne. Merthogy több lánynak is van... 🧐


Én azt mondtam neki hogy nem örülök, inkább legyen akkor még egy-egy, de ragaszkodik a saját elképzelesehez.


Mindazonáltal meg egyelőre ott tartunk, hogy nem önfejű, mindig törekszünk a kompromisszumra mindenben. Szeret minket és bízik bennünk és ez fordítva is igaz.


Az apja azt mondta hogy ő nem szól bele, mert nem tudja hogy van ez mostanában.


Ez most csak egy közvéleménykutatas, hogy te mint szülő mit gondolsz erről?


Másrészt igen, érzékelem, hogy vihar a biliben, és ennél nagyobb gondom az életben sose legyen.


Tisztában vagyok vele, hogy ebben a korosztalyban sokkal nagyobb gondok szoktak lenni. (pia, drog, rossz társasag, stb.)


2023. szept. 30. 14:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A lányomnak 14 évesen lett 3-3 fülbevaló lent a fülében, 1 helix és 1 migrénpc. 15 évesen csináltatott industrialt. Egyik sem visszafordíthatatlan, a helixet azóta kivette, nyoma sem látszik.
2023. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, a gyerekeim 10 és 9 évesek, már most tudom, hogy kb 14 évesen (mondjuk ha kijárták az általánost) minden ilyesmit megfogok nekik engedni, csak beszélje meg velem, elkísérem ha kéri, de ne a hátam mögött csinálja. 15 évesen könyörögtem ki a szüleimnél (vaskalapos szülők, mindig is nagyon visszafogtak) a nyelvpiercinget, nagyon mérgesek voltak rám, a mai napig sem értem, hogy végül hogy mentek bele... 18 évesen titokban tetováltattam... Én nem akarom ezt a gyerekemmel. Azóta még van plusz egy tetoválásom, orr és több fül piercingem, hidd el, így is én vagyok a legszolidabb a környezetemben, nem vagyok ezektől kevesebb sem több. Minden piercing benő ha megunja és kiszedi, max minimális helye marad meg. Engedd neki, had alakítsa ki a saját stílusát. :)
2023. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!