Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért "kell" a tinilányok...

Miért "kell" a tinilányok udvarlóit elkergetni?

Figyelt kérdés
Mármint többször megfigyeltem már ezt a hozzáállást. Mármint mitől erény ha valaki őrizgeti magát az "igazira"? Ellenkező nemnél meg az van hogy "Oh a te korodban a legyet is röptében". Még apám is azt mondta "Simán meg kellett volna dugnod őket, túlgondolod az életet". Úgy tűnik mintha a promiszkuitás a paliknál erény lenne.
2023. nov. 3. 02:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Mert kettős a mérce. Ezt azzal szokták magyarázni, hogy, ha egy kulcs minden zárat nyit, az mesterkulcs. De, ha egy zárat minden kulcs kinyit, az elég rossz zár. Na, de mi emberek vagyunk, nem zárak. A férfiak egy rétege meg nem normális, mert még 50 évesen is ő akarna lenni az első a hasonlókorú párjánál. A tinilányoktól meg azért kergetik a fiúkat, hogy ne legyen leányanya belőlük.
2023. nov. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet rosszul működöm mert férfiként (már huszonéves vagyok), nem akarok dugni mindenkivel, sőt érzések nélkül nekem valahogy nem megy. Ezért sem vettem középiskolás koromban tudomást egy jó külsejű lányról, egyszerűen taszított az hogy buta. Amíg valakiben nem fedezek fel valami olyat addig csak esztétikusan tetszik.
2023. nov. 3. 03:21
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Ne félj attól, hogy máshogyan működsz, mint a nagy átlag. Ha neked így jó, csináld. Ha nem jó változtass.
2023. nov. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a rokonom mondja vasvillával 😄
2023. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
#1 De utálom ezt a kulcsos szöveget, szerencsére kezd már talán kikopni a köztudatból. Ilyen hülye hasonlatot bármire ki lehet találni, a kulcs-zár pár ellentétére is, pl. hegyezővel és ceruzával, ahol nyilván az a hegyező a legkirályabb, ami minden ceruzát ki tud hegyezni, nem az, amelyik egyet sem.
2023. nov. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%

Figyelj, ez ilyen ösztönös dolog: egy nő minél több férfival szexelt, annál kevesebbet ér komoly kapcsolat szempontjából. Az apák meg nyilván annak örülnek, ha a lányukból egészséges lelkű érett nő lesz, aki megfelelően tud párt választani, és vele családot alapítani. Nem pedig egy leharcolt szétqrt cafat. Nem kell ezt megérteni, csak elfogadni, hogy igen, a férfiakat zavarja, ha sok férfival volt együtt az adott nő.


A másik oldal: az idővel az emlékek igencsak színesednek. Az apák-nagyapák korabeli férfiak nagyon szeretik hangoztatni, hogy annak idején ők mekkora kanok voltak, és micsoda nővadász múlttal rendelkeznek. Persze ezeknek a történeteknek talán a töredéke igaz. És abban is biztos vagyok, ha ezek az idősebb fazonok most lennének fiatalok, rohadtul nem tudnának becsajozni. Nekik (is) kínlódás és szenvedés lenne az egész ismerkedés téma, és örülnének annak, ami jut.

2023. nov. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

#6 "egy nő minél több férfival szexelt, annál kevesebbet ér komoly kapcsolat szempontjából"


Baromság. Miért érne kevesebbet?

Szerintem inkább attól félnek a faszik, hogy túl sok tapasztalatuk van az ilyen nőknek és neadjisten nála sokkal jobban teljesítő hímekkel is voltak már együtt. Vagy nagyobb farkúval. Tapasztalatból mondom, hogy EZ valóban az, ami iszonyatosan tudja bántani a hímek önérzetét.


"Az apák meg nyilván annak örülnek, ha a lányukból egészséges lelkű érett nő lesz"


Már amelyik. Az enyém ott nyomorított meg engem lelkileg, ahol csak tudott. És ne hidd, hogy kevés az ilyen apa.


"Nem pedig egy leharcolt szétqrt cafat"


Újabb baromság. Miért lenne valaki szétk.rt cafat attól, hogy sok pasival volt már együtt? Ha évekig ugyanazzal a f.sszal dug egy nő, attól miért nem lesz szétk.rt cafat? Egy párkapcsolatban sokkal jobban igénybe van véve a nő nemiszerve, mint alkalom adtán egy-egy dugáskor.

2023. nov. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
8%

#7: Ismétlem:

Nem kell megértened, csak elfogadnod. Így működnek a férfiak és kész. Hiába "hímezel" attól még ez van.

És igen, nyilván abban igazad van, hogy minden férfi a legjobb akar lenni az adott nőnél. A legjobb szerető, a legtöbb orgazmust okozó, a legnagyobb farkú stb. Viszont nyilván ha a nőnek volt mondjuk már 9 pasija, akkor matematikailag is csak 10% esélye van, hogy ő lesz a legjobb.

Ezek ilyen természetes és ösztönös férfivágyak. Nekem annak idején a párválasztásban fontos volt a múlt. Ezért is lett olyan párom, akinek előttem csak egyetlen barátja volt.


De van egy jó hírem: te döntesz, hogy mit kezdesz ezzel a témával. Ha akarod, figyelembe veszed, és eszerint éled az életedet. Ha akarod, dughatsz össze-vissza, és eltitkolhatod. Ha akarod, dughatsz össze-vissza és felvállalhatod. Ha akarsz, kereshetsz komoly kapcsolatot, vagy lehetsz életed végéig alkalmi kapcsolatokban.


Érted? Nem kell ennyire érzékenyen reagálnod a tényekre, mert szabad világban élsz, és van lehetőséged döntéseket hozni. Én csupán ismertettem veled az élet egyik alapszabályát.

2023. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mivel a lány tud teherbe esni, ès ez csak a szülőknek lenne teher.
2023. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jó, tehát lényegében igazat adtál nekem. Még azt elmagyarázhatnád, hogy miért lesz valaki szétk.rt cafat attól, hogy sok pasival volt együtt? Mivel ez egy teljesen logikátlan kijelentés és el is magyaráztam, hogy miért.
2023. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!