Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért "kell" a tinilányok...

Miért "kell" a tinilányok udvarlóit elkergetni?

Figyelt kérdés
Mármint többször megfigyeltem már ezt a hozzáállást. Mármint mitől erény ha valaki őrizgeti magát az "igazira"? Ellenkező nemnél meg az van hogy "Oh a te korodban a legyet is röptében". Még apám is azt mondta "Simán meg kellett volna dugnod őket, túlgondolod az életet". Úgy tűnik mintha a promiszkuitás a paliknál erény lenne.
2023. nov. 3. 02:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
77%

#20 Jó nézd, te meg még mindig a szokásos sablont tolod. Ismersz egy "valamilyen" embert és akkor az összes hozzá hasonló ember "olyan" mint ő. :) Ez az egyszerűség netovábbja.


Mellesleg, amit te csináltál, az nem vitatkozás. Te kijelentetted a saját kis vélt ösztönvezérelt igazságaidat és "azt el kell fogadni". Hát ez k.rvára nem vita. Én leírtam, hogy ennek az ösztönvezérelt viselkedésnek miért nincs létjogosultsága, miben és hol téved(sz), de egy fél mondatot nem szántál arra, hogy válaszra méltasd. Úgyhogy kellemes estét, kedves 2 résztvevős versenyen győzött(?) ösztönlényem. :) Az előző csávóé mekkora volt? :)

2023. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

#21: hisztizel és vérig sértődsz egy véleményen, mégis azt akarod bizonygatni, hogy te mennyire boldog vagy. Nem érzed az ellentmondást?

Tudod a boldog ember békés, a békés ember pedig nem támad, nem sérteget másokat.

A frusztrált ember viszont agresszív, és beleköt másokba, ha megteheti. Ez a különbség kettőnk között :)

Felőlem ezerszer is leírhatod még a véleményedet - mert nem érdekel. Én ugyanúgy megszeretgetem a gyerekemet, amikor felébred, játszunk majd, gondoskodok róla, ápolgatom. Aztán amikor éjszaka újra elalszik, összebújunk a párommal.


Neked meg annyi maradt, hogy Tinder-randikat szervezel le - ahol csak belédürítenek és ennyi - plusz forintos facebook mémeket nézegetsz arról, hogy te milyen erős nő is vagy.


A lényeg:

Neked már késő. De sokaknak még nem.


Fiatal lányok!

Ne adjátok magatokat oda mindenkinek, mert később, amikor már komoly kapcsolatot kerestek és családot akartok alapítani, ez vissza fog ütni. Ha híretek megy, a férfiak kizárólag már csak szexre akarnak majd titeket használni. A végén pedig úgy jártok, mint az itteni kommentelő, aki acsarog, mint egy kutya, ha valaki neki nem tetsző véleményt ír.

Sok sikerült nektek az életben!

2023. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
83%

#22 Ezt biztos, hogy ide akartad írni? Mert sehogy nem klappol az előzményekkel.


De ha ide, akkor mutass rá:

• hol hisztizek és sértődök vérig?

• hol bizonygatom, hogy mennyire boldog vagyok?

• a gyerekedről beszélsz, aki senkit nem érdekel és nem is volt téma

• Tinder-randikról beszélsz, meg belédürítésről, gondolom saját tapasztalat, de hogy jön ez az eddigi beszélgetéshez?

• facebook meme-ek... szintén nem értem, hogy kapcsolódik a threadhez.


Te most vagy delirálsz, vagy nagyon eltévesztetted, hogy hová szántad az előző hozzászólást.

2023. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
A szex amúgy is túlértékelt, csak ebben a topikban beszélnek róla úgy mintha nem is tudom mi lenne. Abszolút nem teszi boldoggá az embert.
2023. nov. 4. 03:42
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

#7 ha nyomhatnék többször a zöldre, megtenném. Minden szavával egyet értek.


Egyébként szerintem a nők sem szeretik, ha a faszijuknak mindenki megvolt, aki csak hagyta magát. Honnan tudja, hogy mellette lehorganyzik vagy csak egy lesz a sokból?

2023. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem valószínűleg az átlagnál alacsonyabb a szexuális étvágyam mert ismerőseim még a 30-as éveikben is csorgatják másokra a nyálukat és prostizni is járnak az elvált apukák. Én meg 23 évesen nehezen kívánok meg bárkit is, tiniként lehet nagyobb volt, homályosak az emlékeim.
2023. nov. 4. 07:45
 27/40 anonim ***** válasza:
74%

Ennek orvosi oka is lehet, mert azért nem kell kurafinak lenni, de átlagosan azért meg-meg kívánja a dolgot az ember.

Még későbbi életkorban is sokszor ilyenek, mint amit leírtál.

2023. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
1-2 naponta segítek magamon de ennyi, nem nagyon van párkapcsolati igényem. Nem mondom hogy teljesen elzárkózom előle, de nem bánom ha nincs. Jobban szeretem az egyedüllétet.
2023. nov. 4. 07:49
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus férfi duma, hogy amelyik nő több férfival volt, az egy "szétk.úrt c.afat", közben meg biológiailag semmi nem indokolja ezt a kijelentést, mert valóban egy állandó kapcsolatban rendszeresebb a szeretkezés.

Szóval ha azt gondoljátok, hogy egyre tágabb lesz a nő, minél többször szeretkezik, akkor el lehet rajta gondolkodni, hogy melyik nő tágabb, amelyik 5 éve állandó kapcsolatban van valakivel, és heti 3-szor együtt vannak, vagy egy 25 éves nő, akinek az elmúlt 5 évben volt mondjuk 10 alkalmi kapcsolata?

Na, ugye.

Egyébként meg teljesen butaság, a női hüvely nem lesz attól tágabb, ha rendszeres a szex. Nyilván egy szűz lány még nagyon szűk, de pár alkalom után már nincs különbség, majd a szülés után lesz.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem van egy 16 éves lányom. Én annyira nem bánnám, ha lenne fiúja, tudom, hogy nekem is tetszettek a fiúk ennyi idősen, és anyám teljesen ki volt bukva a dolgon. Viszont a férjem idegrohamot kap a gondolatra is. Kijelentette, bárki a közelébe megy, akkor majd ez lesz, meg az lesz. Szóval az apák ilyenek. Nyilván nem szeretnék én sem még nagymama lenni, de azt gondolom, hogyha tiltom, annál inkább csinálja. A felvilágosítás megvolt, innentől bízom benne, hogy lesz esze.

2023. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Ezért vicc az egész, "Szedj fel minden csajt" aztán meg kergetnének el a közeléből lol. Már tiniként úgy gondoltam az ilyen "Aludhatok nála?" és egyéb drámákra hogy marha fárasztó. Valószínűleg felnőtt párkapcsolatban már nem él ez, igazából csak nem szeretek hosszasan törődni más emberekkel.
2023. nov. 4. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!