Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért "kell" a tinilányok...

Miért "kell" a tinilányok udvarlóit elkergetni?

Figyelt kérdés
Mármint többször megfigyeltem már ezt a hozzáállást. Mármint mitől erény ha valaki őrizgeti magát az "igazira"? Ellenkező nemnél meg az van hogy "Oh a te korodban a legyet is röptében". Még apám is azt mondta "Simán meg kellett volna dugnod őket, túlgondolod az életet". Úgy tűnik mintha a promiszkuitás a paliknál erény lenne.
2023. nov. 3. 02:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

#29 Nem is biológiai vagy tudományos alapon mondják ezt, hanem ösztönből - ahogy a fenti ábra is mutatja.


Az ilyenek megrekedtek az állati szinten, valamiért nem sikerült emberré fejlődniük. Ennyi a történet.

2023. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Nekem ez szélben szembe való vizelésnek tűnik, ugye "kötelességed" a legyet is röptében de elkergetnek közben lol.
2023. nov. 5. 06:19
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
#32 Hát igen. Nincs megengedve a nőknek, hogy szexeljenek, de közben viszket a faszik p.cse és gyűlölik a nőket, amiért nem fekszenek le velük. Ez az ösztönlénység eredménye. Szenvedést és gyűlöletet generál mindkét nem részéről és részére. Ezért kellene lemászni a fáról.
2023. nov. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
20%

Bármibe fogadok, hogy liberálisok vagytok. Elfogadásról és gyűlöletről beszéltek, holott ti gyűlöltök mindent és mindenkit, aki nem ért veletek egyet. Ide érzem a baloldali bűzt, ami belőletek árad.


Na de nagyon egyszerű a képlet:

Elfogadod, hogy a nők és a férfiak mások. Másként gondolkodnak, mások a prioritások, másként viszonyulnak bizonyos dolgokhoz. Ekkor van esélyed, hogy komoly és tartós kapcsolatba kerülj valakivel, akivel közösen felépíthetitek az életeteket, családot alapíthattok.


Vagy:

Továbbra is gyűlölködsz, acsarogsz a másik nemre, szánalmasan vergődsz, és az anonimitás mögé bújva sértegetsz másokat, mint egy igazi vesztes (ahogy most csinálod). Ekkor nem lesz normális kapcsolatod, nem lesz családod, nem lesz gyereked. A p1nádon kívül semmi értéket nem fognak látni benned a férfiak.


Kívánom nektek, hogy a második kategóriából sikerüljön átkerülnötök az egyesbe.

2023. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#34 Ösztönlény barátunk visszatért, ha jól sejtem. :) Én meg azt kívánom neked, hogy növessz agyat, tanulj meg logikusan gondolkodni és ne csak egy ösztönvezérelt, papucsállatka módban üzemelő lény legyél, akinek a minden logikát és értelmet nélkülöző agymenéseit "el kell fogadni".


Neked előszöris a majom kategóriából kellene átkerülnöd az ember kategóriába. Az a helyzet, hogy egyszerűen semmit nem lehet tőled komolyan venni, amíg a fáról dobálod a saját ürülékedet azokra, akik neked nem tetszenek. Tessék szépen lemászni a fáról, értelmes, gondolkodó emberré válni és majd akkor talán(!) lesz súlya annak, amit mondasz.

2023. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

#35: a Lúzernő akar engem kioktatni, hogyan éljek 🤣 nem tűnt fel, hogy te vagy egyedül és lettél egy megkeseredett nőstényroncs?

Szánalmas vagy, erre már nem tudok mit mondani...

2023. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

#36 Az is szánalmas egyébként, hogy nem csak az ösztönlénységedet használod pajzsként, hanem a gyerekedet is. Sőt, ez utóbbi undorító. Csávóként nem nagy teljesítmény ám gyereket csinálni, szóval ez sem az a dolog, amire olyan rohadtul büszkének kellene lenned.


A másik rohadt gáz dolog nálad (nagyon hosszú már ez a lista egyébként :D), hogy konkrétan egy darab észérvet, vagy logikus ellenérvet, értelmes gondolatot nem tudtál eddig felmutatni. Ami nyilván nem meglepő és nem is számítottam másra, hiszen ösztönlény vagy, így nyilván a válaszaid is tisztán ösztönvezértelt, sértődött hisztizések. Ez vagy te. Ennyi vagy te.


Arról meg már ne is beszéljünk, hogy a beszélgetés elején azért hisztiztél, hogy fogadja el mindenki, hogy ösztönlény vagy, most meg már az a problémád, hogy el van fogadva, hogy ösztönlény vagy. Most akkor mit szeretnél? Elfogadjuk vagy fogadjuk el? :D

2023. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

20-as, veled ellentétben mondjuk nekem VAN kapcsolatom :D 8 éve... szóval ez öngól, de nem kicsi.


Ja, hogy ő normális férfi, nem egy idióta, mint te. Ez mondjuk jelentős különbség köztetek ;)

2023. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem, a tinilányt alkalmi kapcsolatra akarod használni? Hát, mondjuk ezért is kergetnek el mellőlük.

Egyébként tévedsz, nem társadalmi elvárás a férfiaktól sem, hogy minél több nővel legyenek. Egy normális nőben visszatetszést kelt, ha egy férfinak sok partnere volt korábban. Hogy egymás közt mivel menőztök, az teljesen más kérdés. De lehet, hogy normálisabb baráti kört kéne választanod.

2023. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
39.Hozzám szól a kérdés?
2023. nov. 5. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!