Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért "kell" a tinilányok...

Miért "kell" a tinilányok udvarlóit elkergetni?

Figyelt kérdés
Mármint többször megfigyeltem már ezt a hozzáállást. Mármint mitől erény ha valaki őrizgeti magát az "igazira"? Ellenkező nemnél meg az van hogy "Oh a te korodban a legyet is röptében". Még apám is azt mondta "Simán meg kellett volna dugnod őket, túlgondolod az életet". Úgy tűnik mintha a promiszkuitás a paliknál erény lenne.
2023. nov. 3. 02:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az mondjuk elég szánalmas a faszik részéről, hogy azzal akarják megnyerni a versenyt, hogy minimálisra csökkentenék a résztvevők számát ahelyett, hogy a legjobbat hoznák ki magukból.
2023. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

Fèrfikènt mondom egy nőnek is joga van van kipróbálni a sok partnert.

Jóval nagyobb eséllyel lesz hűséges később a hàzassàgban.

Tele van a tinder valószínűleg olyan nőkkel akik egy fèrfival voltak eddig együtt és skalpokat gyűjt a házassága mellett .

Tudok ilyenről

2023. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

#10: na próbáljuk meg harmadszor is, hátha sikerül végre felfogni.

Ezek ÖSZTÖNÖS dolgok. Nem racionálisak. Az imádkozósáska miért akarnak pározni a nősténnyel, amikor az utána úgyis megeszi? Racionálisan hibát követ el, de attól még az ösztön erre készteti.

Ez ugyanez a téma. Racionálisan lehet igazad van valamennyire. De az ösztönöket attól még nem tudod felülírni. Ezt diktálják az érzések az ösztönök és kész.


#11:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ezt mégis hogyan gondolod, most komolyan???? Növesszen nagyobb f@szt, vagy mi??????? 🤣🤣🤣🤣🤣

2023. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
95%

#13 Tudod az különböztet meg minket az állatoktól, hogy felül tudunk kerekedni az ösztöneinken. Te nem tudsz, megragadtál állati szinten, rendben van, el van fogadva.


A másik nagyon gáz dolog részedről, hogy ezt a saját ösztönlénységedet ráhúzod a teljes férfi nemre, azt állítva, hogy minden férfi ilyen. Nem, nem minden férfi ilyen. Te ilyen vagy és ezt úgy próbálod elfogadtatni másokkal, hogy azt hazudod, hogy mindenki olyan, mint te. Nyilván vagytok még egy páran, kár is lenne elhazudni azt, hogy rengeteg férfi van megragadva a te szinteden. Viszont azokat a férfiakat is kár lehúznod a saját szintedre, akiknek sikerült feljebb jutniuk az evolúciós ranglétrán.


Harmadik nagyon gáz dolog, hogy az ösztönlénységed által diktál szabályaidat próbálod valami általános érvényű igazságként beállítani. Ki kell, hogy ábrándítsalak: nem úgy működik a világ, ahogy azt te szeretnéd, hogy működjön és amit az ösztöneid diktálnak. Ezért is érdemes értelmet és logikát keresni az érzéseidben és a működésedben, megérteni azt, hogy te mit miért gondolsz úgy, ahogy. Mert ez kell ahhoz, hogy le tudj mászni a fáról.


Továbbá az, hogy én elfogadom azt, hogy te(!) ilyen vagy, nem zárja ki azt, hogy emellett próbálom is megérteni, hogy hogy működik ez nálad. Értem, hogy miért hangoztatod, hogy nem kell megérteni, csak el kell fogadni: mert azzal, hogy valaki feltárja, hogy te miért nézed le azokat a nőket, akiknek több szexuális partnerük is volt, a te saját hiányosságaidra derül fény. Önbizalomhiány, butaság, egyszerűség, ösztönlénység, lustaság a fejlődéshez, mások lehúzása ahhoz, hogy versenyképesnek hidd magad. Ez egy teljes, kerek védekezőmechanizmus nálad.


Ami meg a 11-re adott válaszodat illeti: a szex minősége nem a f.sz méretén múlik. Vagy ha számodra a verseny a farokméregetést jelenti, akkor abból nyugodtan ki lehet hagyni a nőket, méregessétek egymás között.

2023. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
5%

#14 ösztön a légzés, az alvás vagy az éhség is. Vagy te talán tudatosan be tudod állítani, hogy nem alszol egy hétig? Az ember biológiailag állat. Sajnálom, ha tőlem kell megtudnod.


Nem csak én vagyok ilyen, hanem ez az alap férfibeállítás. Maga a kérdés is, és a kommentek is ezt mutatják. Az apák nem akarják, hogy a lányukat megb@sszák. Mindenki ezt tapasztalja, tehát ez egy általános jelenség. A kulcs és a zár is. Nem ismerjük egymást, de mégis ti is tudjátok ezt a szöveget. Ez is azt mutatja, hogy ez egy alapvető szemlélet. Sajnálom, de ezt is el kell fogadnod: 10-ből 9 férfi így véli és pont.


Hiába próbálod azt hangoztatni, hogy nem így van - mert de, így van.


És ha már személyeskedsz:

Arról én nem tehetek, hogy egy magányos gyermektelen vénlány vagy. Én nem írtam rád semmi rosszat, legyél szíves te is viselkedni. Tudod, ahogy a normális nők szoktak. Mert most jelenleg úgy kommentelsz, mint egy elhasznált rongynő, akibe a férfiak csak beledörgölték a f@szukat, de nem láttak benne semmi több értéket.


Szóval legyél büszke, és kommentelj kulturáltan, kishölgy!

2023. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%

#15 "ösztön a légzés, az alvás vagy az éhség is. Vagy te talán tudatosan be tudod állítani, hogy nem alszol egy hétig?"


Annyira tudtam, hogy ezt fogod válaszolni. :) És akkor légy kedves magadtól utánanézni annak, hogy mi a különbség a létszükséglet és az ösztön között, ne nekem kelljen már ezt is elmagyaráznom. (Egyébként jártál te iskolába?)


És látod, mennyire kiszámítható vagy, ha nem csak elfogadva van az ösztönlénységedből fakadó gondolatmeneted, hanem megértve is? :)


"Nem csak én vagyok ilyen, hanem ez az alap férfibeállítás." - ez ugyanaz, amit már elmagyaráztam. Ráhúzod a saját ösztönlénységed az összes férfira, hogy ne érezd magad sz.rul. Beszélgess már el erről a témáról egy férfi csoportban valahol. De lehetőleg értelmes emberek körében, ne a haveri meg kocsmai körökben.


"Az apák nem akarják, hogy a lányukat megb@sszák."

Ez a te ideologizált véleményed, ráadásul általánosítás. Egyébként az egyik legnagyobb hibát rendszeresen ott követed el, hogy általánsítod az összes kijelentésed. Nem tudnak a kijelentéseid "mindenki"-re meg "minden férfi"-re vonatkozni. Már ezzel kirántod a saját kijelentéseid alól azt, hogy tükrözni tudják a valóságot.


"Mindenki ezt tapasztalja, tehát ez egy általános jelenség." - ugyanaz, amit az előbb írtam. Nem tapasztalja ezt mindenki. Ezt te tapasztalod és a saját kis buborékodban kivetíted ezt az egész világra. Téves.


"Sajnálom, de ezt is el kell fogadnod: 10-ből 9 férfi így véli és pont."


1. Nekem semmit nem kell elfogadnom.

2. Ugyanaz, amit már részleteztem. Attól, hogy te úgy gondolod, hogy 10-ből 9 férfi így véli, attól ez még nem lesz igaz. Bár már ez is haladás a "minden férfi"-hez képest.


"Hiába próbálod azt hangoztatni, hogy nem így van - mert de, így van."


Jó, ezen már csak nevetni tudtam. :) Hát persze, hogy így van. :) Hát hogy máshogy működne ez egy civilizált társadalomban, mint ahogy azt egy ösztönlény látja a társadalmi normákat teljesen figyelmen kívül hagyva? :)


A személyeskedő sz.rságod nem érdekel, összefoglalásként fogadj meg egy tanácsot:

Az ösztönlénységedet ne hordozd körbe pajzsként, mert azt hiszed, hogy ezzel mentesülsz a viselkedésed és gondolkodásod miatti felelősség alól, de az igazság az, hogy egyáltalán nem, ráadásul még állati szintre is zülleszted magad. Nagyon sok, hozzád hasonlóan gondolkodó férfi beleesik ebbe a hibába. És ezért is érdemes megérteni, nem csak elfogadni az ösztönlénységeteket, mert ezáltal kivédhetitek saját magatok önként és dalolva történő lealjasítását.

2023. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, ez ilyen ösztönös dolog: egy nő minél több férfival szexelt, annál kevesebbet ér komoly kapcsolat szempontjából. - Ez nettó kettős mérce, de semmi baj. Ráadásul olyan ostoba vagy, hogy meg sem akarod érteni.


A hozzád hasonló "férfiaktól" hányingert kapok - és minden értelmes nő.


kérdező: Ahogy említettem: kettős mérce. Nem kell odafigyelni rá. A szüzesség nem erény, csak állapot.

2023. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%
13-as, akkor ezek szerint, ha megkívánsz egy nőt, megerőszakolod, mert "ösztönös" magadévá tenni a "nőstényt". Uramisten ilyen emberektől mentsen meg az ég, aki még meg is magyarázza a végtelen korlátoltságát. :D
2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

#18 Nem engem kérdeztél, de a faszik jellemzően a 'Prostitúció eltörlése' témánál szoktak az ösztönlénységükbe kapaszkodni. Hogy oké, de akkor ne csodálkozzon senki, ha ők majd tömegesen erőszakolják meg a nőket, mert nekik b.szniuk kell! És nem veszik észre, hogy mennyire elállatiasodnak, mennyire lealjasodnak.


És kíváncsi is lettem kedves Ösztönlény barátom véleményére: erre is azt mondod, hogy "Minden férfi ilyen"? Te is ilyen vagy?

2023. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
8%

Figyeljetek: vitatkozzon veletek a halál. Én elmondtam az álláspontomat személyeskedés nélkül. Ti meg itt nekemtámadtok, jelzőkkel illettek. Röhejesek vagytok. Ez a netes személyeskedés tipikusan a frusztrált, boldogtalan emberek sajátja. Hiszen a frusztráció agressziót szül, amit valahogy le kell vezetni, de ugye nem marad más nektek, mint itt, anonim beszólogatni másoknak.


Menjetek inkább, élvezzétek az életeteket. Adjatok egy puszit a gyermeteknek és játsszatok vele. Ja hogy az nincs? Hát ööö nem lep meg. Akkor menjetek oda a férjetekhez és beszélgessetek vele, bújjatok össze, romantikázzatok. Ja, hogy az sincs? Hát... nem lep meg.


Ismerem én a ti "erős független nő" típusotokat. Hangoztatjátok itt, hogy a férfiak így meg úgy, játsszátok a boldog szinglit. Nem egy ilyennel találkoztam már személyesen is - aztán a 40. születésnapján kb eszméletlenre itta magát, mert annyira depressziós és keserű volt, hogy képtelen volt tartani magát. Szerencsétlen sírva fakadt a saját születésnapján, ahol ugye csak "barátok és barátnők voltak". Mennyivel szívesebben vette volna inkább ölbe a gyermekét és ünnepelt volna vele. De ugye ő is olyan "erős és majdénjólmegmondom" típusú nő volt, mint ti. És persze így maradt frusztrált vénlány, akibe a férfiak már csak üríteni akartak, de még arra sem voltak hajlandóak, hogy nyilvánosan elmenjenek vele valamerre.


Na jó gyűlölködést nektek, "nőstényeim"!

2023. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!