Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iskolai zaklatás, mit tennél?

Iskolai zaklatás, mit tennél?

Figyelt kérdés

A fiam ma sírva jött haza az iskolábol. 9-es egy gimnáziumban. Csúfoljak, kiközositik és zaklatjak. Nagyon maga alatt van. Igazából az okát sem tudjuk, miért ilyenek vele. Ő nem bánt soha senkit, annyi a "bűne", hogy jó jegyei vannak, ami miatt nagyon utalják a többiek.

Elég rossz tanulokrol van szó.


Fiam közölte hogy ő soha többé nem teszi be a lábát ebbe az iskolába.


Látom rajta hogy zaklatott,ma még egy falatot nem evett azt mondta hogy nem bír, a gyomra görcsben van.


Nyilván ezek után nem engedem iskolába a héten. El kell vigyem innen.


Szerintetek mennyi idő, amíg találok egy másik sulit neki? (Budapest) addig itthon tartom mert nem szeretném, ha a vonat elé ugrana, mint az a sümegi 16 éves fiú.


nov. 27. 22:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
10%

30as, meg lehetett volna elozni, ha jo szulei lettek volna, akiknek el meri mondani. Tok oke ha szr szulokkel nem mer ilyet megbeszelni.


Nem a jegyei a fo oka, hiaba huztok le, nincs ilyen, tele van minden meno okosakkal es meno butabbakkal, sosem az szamit, hanem a viselkedese. Ha nem a kulseje, akkor valami mas lesz, lekezelo? Meleges? Tul “kisfius”? Az a baj, hogy latni kellene az osztalyon belul.

nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Iskolaváltás még tegnap.


Nálunk ez nem volt, csak túlreagálom, stb... igen, túlreagálom, amikor konkrétan elkapnak és azzal fenyegetnek, hogy megvernek (két nálam erősebb srác - de a legjobb barátomat meg is verték), elvették a cuccomat, kidobták a kajámat, stb. stb.


Pedig nem voltam kicsi, áldozat-típus, egyszerűen csak kipécéztek és ennyi. Ötév múlva egy másik lányt, de ő majdnem öngyilkos lett a végén.


És ez 20+ éves történet, nem tegnapi.

nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
28%

30-as, nem veszed észre, hogy széllel szemben pisálsz??? Vagy csak ennyire ostoba vagy?! Persze, hagyjuk benne a gyereket a szr toxic környezetben, attól erősödik.


Hát kvá.ra nem, csak megtanulja, hogy senki nem segít rajta, a szülei sem, mert elnézik a bántalmazást, a kirekesztést, ott hagyják a sz.ban, a bully osztálytársak között.

Mit kap cserébe? Hát nem azt, hogy emelt fővel elviselem, hanem nap nap után rettegve megy az iskolába, gyomorgörccsel, hogy már megint miért veszik elő, stb.


Így nőttem fel, köszönöm apáméknak, amiért majd' nyolcéven keresztül minden nap sírva mentem iskolába, mert tudtam, hogy úgyis szekálnak. Erősebb aztán nem lettem, csak totál magamba fordultam.

nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
46%

33#


🤔 látom neked is csak neten nagy a szád..


Amellett látom szövegértés sem megy.

nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!