Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedni kell egy tinilánynak...

Engedni kell egy tinilánynak a hajfestést, rúzst, műkörmöt, piercinget és tetoválást?

Figyelt kérdés

dec. 16. 16:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mit értünk tinilány alatt?
dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
11 éves jelenleg, kezd aktuális lenni
dec. 16. 16:56
 3/44 anonim ***** válasza:
73%

Valóban függ mennyi idős. Én most 18 vagyok, az elmúlt 5 évben a tetováláson kívül (bár az is tervbe van) mind megvolt, és mégis egy normál fiatal felnőtt lett belőlem, helyes értékekkel.

Nem lesz attól kevesebb vagy neveletlenebb mert ott van a rúzs a száján vagy piercing a köldökében.

dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%
11 évesen ebből max a rúzst engedném. Azt is diszkréten
dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
94%
Hát 11 még elég fiatal. Esetleg egy szájfény, de a többi már nagyon korai lenne
dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát 11 évesen ezek nagy része felejtős. Max valami kimosható színezővel, vagy kisebb fül piercing oké, de nem egy orr. Smink terén esetleg egy kis szájfény, szempillaspirál de semmi extra. Szerintem annyira még nem fogja érdekelni de kitudja.
dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Én nem engedném még. Egy kissé a rúzst is korainak tartom. Főleg az összes többit, amit felsoroltál. Inkább a külső “nyomás” lehet rajta szerintem, az osztálytársak, barátok részéről, mert nekik van.
dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
11 évesen egyik sem aktuális. Nem kamasz maximum kis tini
dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nem kezd még aktuális lenni! Ott az ajakápoló rúzsnak és viszontlátásra pár év múlva!
dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%
Egyiket sem!
dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!