Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy a 15 éves lányod a barátnőjével csókolózik a szobájában?

Figyelt kérdés

dec. 26. 02:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
94%
Nem nyitogatnék be kopogás nélkül, fôleg ha tudom, hogy vendége van.
dec. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
97%

Semmit.

És még ahogy #1 02:38 írta.

dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
10%

Egészen biztosan benyitnék a szobájába, ha tudom, hogy vendége van, be sem zárkózhat tiniként. Mondjuk csak akkor, ha tudom, hogy szex szóbajöhet.


Én mélységesen megdöbbennék, mert előre lefektetném a szabályokat, hogy olyat, aki tetszik akkor hozhat fel, ha szól róla. Nem érdekel a neme a másiknak, de nem fog pettingelni a szobájában kijátszva engem, csak mert meleg. Extra mérges lennék. Nyilván először leültetném beszélgetni, amiért kijátszott. Nincs szex a szobájában 15 évesen, először szólnia kell, ha valaki tetszik neki(nem érdekel ki, amíg max 3 évvel idősebb a lányomnál), majd szólnia, ha kapcsolata van(szintén fenti szabály), majd utána hozhatja haza, és csak jóidő után lehetnek kettesben a szobájában csukott ajtónál, addig is had tudják csak, hogy bármikor benyithatok, illetve hogy jó a fülem.


Olyan 16+osan lehetne kb 3 hónap- fél év kapcsolatnál kettesben nyugiban a szobájában, akkor már nem fogok random benyitogatni, addig meg szégyellje csak magát, ha sutyiban randipartnert csempészett be a homoszexuálitás álcája alatt. Ugyanaz a szabály, mintha hetero lenne, nincs különbség, megtorlás van:)

dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
92%

#3

Jóég, remélem nincs gyereked. Én sem támogatom, hogy ennyi idősen felnőtteset játszzon, de megtorlás? Van itt baj rendesen.

dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
93%

#3 te beteg vagy. Remélem soha nem lesz gyereked.

Semmit nem szólnék, elfogadnám.

dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim válasza:
82%
#3 Gondolom a Narancs logós pártra szavazol.
dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
27%

Meglepődnék,hogy anélkül kezdeményez testi kapcsolatot 15 évesen,hogy én tudnék róla.

Azt hiszem, elbeszélgetnék vele.

15 évesen ez nincs rendben.

dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
26%
Megmondom őszintén, hogy nem örülnék neki, mert azért az tudatosulna bennem, hogy (ha ő az egyetlen gyerekem) nem lesz unokám valószínűleg, ha örökbe is fogadnának egy gyereket, akkor sem lenne vér szerint az unokám, de még csak 25 vagyok, így ezzel jó ideig még nem kell számolnom, remélem. :)
dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 Derjaderja ***** válasza:
82%
Én eddig prűdnek és overcontrollernek tartottam magam, de azt sose gondoltam, hogy egy 15 éves kamasznak be kellene számolnia arról, ha csókolózik, még durvább: hogy tetszik neki valaki.
dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 Derjaderja ***** válasza:
82%
8. A lányok egy jelentős része csokolózott már lánnyal, ez nem jelent semmit. Van aki gyakorolni akár így.
dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!