Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy a 15 éves lányod a barátnőjével csókolózik a szobájában?

Figyelt kérdés

dec. 26. 02:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
14%

28 as te is általánosítasz :D az a baj. honnan tudod a másik 1 milliárd csaj mit csinál? mindet végigkérdezed? és az új 15 éveseket is? meg a többit is?

a szülő aggódik.. ez a dolga. Én megértem az anyukát, ha ti nem gyerkőcök akkor majd később.

dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
70%

31!

"Hagyjuk már ezt az általánosítást."


"Van ilyen is olyan is."

Mi nem világos?


És látom nem megy a szövegértelmezés! Nem vagyok gyerkőc🤣🤣.

dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
71%
30! Mi az a zp kártya?
dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké, érezzék jól magukat
dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
73%
Én a 15 éves barátnőmmel kocsiban szexeltem, mert a szülei ugyanilyen idióták voltak, mint a 3-as. Egy 15 éves már gyakorlatilag felnőtt, csak a szülők azt játsszák, hogy a tulajdonuk a gyerek.
dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként ha az én lányom lenne, bocsánatot kérnék, becsuknám az ajtót és kimennék. Bár az én lányom nem lenne leszbikus. Ez is attól függ, milyen mintát lát, mit tanul, stb.
dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
86%
#36 mi az hogy nem lenne? Különben kitagqdnád?
dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
92%
36 a szexuális irányultság nem azon múlik milyen mintát lát...
dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
8%
De azon múlik, milyen példát kap, milyen nevelést kap. Dehogy tagadnám ki. Egyszerűen nem lenne. Hormonálisan rendben kell lennie az anyának, nem szabad pl pajzsmirigybetegséggel, elhízva gyereket várni és hasonlók. Ezen kívül rendes étrend, rendes kedves apuka, stb. Fontos, hogy mit lát a gyerek! Nem lesz leszbikus. Ez 100%. De hihetsz mást, mindenki azt hisz amit akar. Az én családomban se volt senki leszbikus, se bu*i.
dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
92%
Görögöknél, rómaiaknál biztos sok elhízott anya volt...
dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!