Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy a 15 éves lányod a barátnőjével csókolózik a szobájában?

Figyelt kérdés

dec. 26. 02:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
6%

egymást meg ( akinek a mondandója hogy nyugodtan dugjanak a tinik.. asszem) felpontozzák mint állat.

vicc!

dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 Alex Fly ***** válasza:
100%
@71: senki nem mondott olyat, hogy dugjanak a tinik. Csókolózásról van szó, ami teljesen természetes és normális ebben a korban.
dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
17%

de ez a témakör átment abba hogy valaki engedi hogy tinik elzárkózva szexeljenek.

hát erről beszéltek 6 oldal óta :D és akik felpontoznak mindenkit aki azt írja ne szóljon bele a szülő az erre helyesel.


én meg azt írtam a szülők döntsék el hogy 15 éves kiskorúak elzárkózhatnak e.. erre meg jött 8 lepontozás :DDD

csakhát.. 10 ből 2-3 fiú aki 15 évesen összejön a lánnyal az lehet nem védekezik.. majd vetélés.. stb.

sztem nem vagytok tisztában azzal miről beszéltek.

dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
86%

mindegy én már leszarom..

BUÉK nektek is! :)

dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 bjviszk válasza:
20%
Köszi mindenkinek. Persze én is érintett vagyok, de az ember egy csoda és rejtéj is egyben. A javaslatom mindenkinek az imádkozás ahhoz, aki téged kitalált, életrehozott. Bőven elég csak kérdezni. Nyilvánvaló, hogy egy ember sose tudhatja a választ, úgyhogy felesleges még egy ilyen - nem is annyira jelentős - kérdésben is emberek véleményét kikérni. Kérdezd először magadat mindig, aztán majdcsak megjelenik benned is a teremtőd!
jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim válasza:
81%

„de ez a témakör átment abba hogy valaki engedi hogy tinik elzárkózva szexeljenek.”


Igen, engedik, mégpedig a normális emberek:D

jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
84%
Hol csinálják, pláne télen? A parkban odajön hozzájuk a mutogatós bácsi. Meg aztán, lehet, hogy épp azt mutatják meg egymásnak, hogy a suliból melyik fiú hogyan csinál a nyelvével, mert talán már csók szinten van ennyi tapasztalatuk, ha a másik kerületet, vagy a Balaton környékét még nem is próbálták végig.
jan. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim válasza:
22%
A homoszexualtiást semmilyen szinten se támogatom, de ami a legfontosabb, hogy a gyerek maradjon minél tovább, ideális esetben egész életében romantikus felfogású és testi kapcsolatot csak a jövöbeli férjével létesítsen. Shakespeare Romeo és Juliájában Julia 13 éves, Romeo pedig 16 éves, de mindketten romantikusan szerelmesek egymásba. A legnagyobb gond a romantikus érzelmek nélküli testi kapcsolat. Szerintem megfelelö keresztény neveléssel ezek a gondog még ideje korán megelözhetök, anélkül, hogy a fiatalokat állandóan ellenörzés alatt kelljen tartani. A túlzott kontrol bizalomvesztéshez és a gyerek elidegenedéséhez vezet. A legjobb, ha olyan értékrendet sajátít el, aminek alapján képes maga meghozni a jó döntést.
jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
91%

#78

A másságot se támogatni, se tiltani nem kell.

Ez van.

Nem a résztvevőkön múlik, sőtt, nagyon sok embernek trauma az életében, ha rájönnek, hogy melegek vagy homoszexuálisak. Ezt a keresztény konzervatív környezet teszi velük.

De semmiképpen nem választott életmód.

Tehát olyan ez, mint a szemszín, vagy a magasság. Adott.

:)

jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
82%
78: Júlia 13 éves, de Rómeó nem 16, inkább 20+
jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!