Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy a 15 éves lányod a barátnőjével csókolózik a szobájában?

Figyelt kérdés

dec. 26. 02:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
12%
görögöknél nem volt sok b*zi kevesebb mint 1%. A római birodalom nagyot bukott
dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
71%

39

A homoszexualitasra valo hajlam az genetika. Nem neveles vagy peldamutatas kerdese. Semmi koze ahoz hogy a anya milyen hormonkokkal vagy milyen testsullyal el. Vagy milyen volt a terhesseg.


Masik h nagyon sok lany probalja ki a csokot a baratnojevel. Kvazi gyakorol. Nem kell feltetlen barmi mas bele tenni.


De visszaterve mi a magyarazatod arra ha egy szulopar egyik gyereke homoszexulais lesz a masik nem?

dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
17%
Nincsen homoszexuális gén, semmi köze a genetikához. De ha genetika lenne, akkor a családomban soha egy homoszexuális nem volt, tehát már megint lehetlen, hogy homoszexuális gyerekem legyen. Egyébként lányoknál normális a biszexualitás, evolúciós okokból. B*zi fiú viszont már nem normális.
dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
45%

"..."...Hacsak a magzati (vagy újszülöttkori) fejlődés kritikus szakaszaiban nincs elegendő mennyiségű androgén jelen, a differenciálódás mindig nőstényként fog bekövetkezni, függetlenül a genetikai programozástól. Ezt az elvet felhasználva kísérletileg előidézték és megakadályozták a homoszexuális viselkedést."""

[link]

dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
49%

Az anya pajzsmirigy alulműködése homoszexuális utódokhoz vezethet


"... Az összehasonlított csoportok mindegyikénél jelentős összefüggés volt a terhesség során előforduló pajzsmirigyzavar és az azonos neműekhez való vonzódás/nemi rendellenesség között az ezektől a nőktől született gyermekeknél. Az összefüggés mindkét nem esetében egyaránt lényeges volt. A logisztikus regressziós elemzés során nem találtak más olyan tényezőt, amely befolyásolta volna az azonos nemhez való vonzódást/nemi rendellenességet. Az 1. táblázat azoknak az eseteknek néhány fő jellemzőjét mutatja be, ahol több pajzsmirigybetegség egyszerre volt jelen. -> A homofób zaklatás, amely az azonos nemhez való vonzódással/nemi rendellenességgel élő gyermekeket célozza meg, gyakori problémának bizonyult (58%)."


"...az I. táblázatban látható, a legtöbb alany férfi gyermek volt, akik nőszerepet vállaltak.

Az aktív - vagyis férfi jellegű - homoszexuális nem volt köztük".


"...Az eredmények minden lehetséges magyarázatának alapja a terhesség alatti pajzsmirigy-alulműködés, mivel az esetek többségében ez a legvalószínűbb előrejelzője az azonos nemhez való vonzódásnak. Akár már a terhesség előtt jelen volt, akár csak később alakult ki, a pajzsmirigybetegségek az optimális agyfejlődéshez elengedhetetlenül fontos pajzsmirigyhormonok csökkent ellátottságát eredményezhetik. A fejlődő agyterületek, amelyek a heteroszexuális orientáció kialakulásáért felelősek lesznek, az alapvető pajzsmirigyhormonok hatása nélkül nem tudnak elkülönülni. Mivel a fejlődés során bekövetkező sérülés időzítése, időtartama, súlyossága és típusa határozza meg a konkrét következményt, az utódok azonos nemhez való vonzódásának ( pl. biszexuális vagy teljesen homoszexuális) jellemzőit valószínűleg ezek a tényezők alakítják ki." [link]

dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem a problémát... én is csókolóztam a lánybarátommal 13-14 évesen :D, mégis olyan hetero vagyok, mint a franc.


És NEM akarok gyereket sohasem, hiába van barátom.

dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
83%
Jajj 39 micsoda ostoba vagy...atya ég.
dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
40%

32 es igenigen.. jössz a szövegértéssel instant.. tipikus! vártam már mikor írja egy okoskodó majom

uncsika vagy :/

dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
23%

én nem örülnék ha lenne lányom és 15 évesen bnővel smárolna.. dühös lennék.. meg zavarban.. ez esélyesebb sajnos.

(írtam egy választ is a kérdésre ... mer az összes hulye csak kötekszik itt meg a saját életével jön xdd) wtf!

dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
14%

Asszem ennél a kérdésnél én vagyok a hármas, aki nem engedné, hogy szex lehessen egy 15 és egy fiatalabb közt az idősebb szobájában zárt ajtónál. Lepontoztatok és homofóbnak tartottatok, meg szigorúnak, amiért kb fél év kapcsolatot várok mielőtt a 15 éves gyerekem szexel a házamban a szobájában és fontos nekem, hogy megismerjem a párját előtte, hú de szemét vagyok.. Most volt egy kérdés ugyanígy, csak fiú-lány pár, és érdekes, ott a válaszom ugyanezzel a hozzáállással tök hasznos volt és kb mindenki így reagált, egy válaszolót leszámítva, aki szerint a fsz nappal is áll. Az a helyzet, hogy képmutatóak vagytok, nem vonatkoznak más szabályok lány-lány párra, a szex az szex és kistiniknek ne legyen lehetőségük szexelni engedéllyel, pláne úgy, hogy el sem mondják, kivel akarják és erre kell az embernek hazajönnie, 16 éves korig ez igenis legyen szigorúan fogva nemtől függetlenül.


Elég nagy mintám van a "normálisabb" közegben mozgókból, a magyar fiatalok nagyrésze ilyen olyan téren hátrányos helyzetű/sérült, és ezek csak az ismert adatok, még van mellé egy csomó otthoni meg iskolai lelki bántalmazás. Őket használják ki, ők mennek bele autós meg bokros szexelésbe, rajtuk kellene segíteni, de nem azt jelenti, hogy ők is erre vágynak és ezt rendben lévőnek tartják. Ha lenne önbecsülésük, értékelnék magukat, az őket lenézőek nem vennének alacsonyítanák le őket olyanokkal, hogy "ezek a tinilányok ilyenek", akkor nem tennék meg. Erre értettem a sérültet. Amikor minden sokadik gyerek BTMN vagy SNI besorolású, és még vannak a HHHsok, illetve a szimplán csak elhanyagolt, lelkileg bántottak szr szülőkkel, addig igenis óvni kell őket. Majdnem minden 3. gyereknek van valamilyen besorolása, csak senki sem gyűjt adatokat. A gyerekek jórészének gondja, és csak egy része van a rendszerben, a többiek is küzdenek mindenfélével, nem szabad lenézni őket, azért, mert egy alacsonyabb iqs, vagy egész életében kirekesztett nem tiszteli a saját testét vagy a szerelméért bokorban/autóban is dugna, mert arra kéri a srác.


NEM NORMÁLISAK ezek, a szobai szexet meg 16 éves korig legalább húzni kell, mert hiába testileg kezdenek érni, lélekben nem. Nagyon alacsony ebben az országban a beleegyezési korhatár, én felvinném a nagykorúságot 20ra, a beleegyezést 20 alattival 16ra, a 20 felettivelt meg 18ra.

dec. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!