Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy a 15 éves lányod a barátnőjével csókolózik a szobájában?

Figyelt kérdés

dec. 26. 02:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
12%

20!


Nem a 16os vagyok.


De: ha olyan gyereket sikerült nevelnem,aki 15 évesen egy pláza wc-ben dug, akkor az lenne a legkisebb meglepetés,hogy ráadásul még homokos is.

15 évesen a tanulással legyen elfoglalva. Ne a különböző lyukai betömésével.

Aki 14-15 évesen itt tart,véleményem szerint abból már rendes ember nem lesz.

Az nem fog tanulni,nem fog foglalkozni a jövőjével,nem fog normális,tartós párkapcsolatot kialakítani.


Ha csak a saját általános iskolai osztálytársaimat veszem sorra,meg lehet nézni,mi lett az ilyen kis ribikből.


És ehhez kell a normális szülő,hogy ezt elmagyarázza a gyerekének.

Ha megérti,van esélye. Ha nem,akkor hiába tesz meg a szülő mindent is. Ott már elveszett a dolog.

dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim válasza:
85%
Maradiak
dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
8%

Még jó hogy beszélek, már 7 évesen képben volt, most is egyre többet tud, de ez nem azt jelenti, hogy hagyom had dugjon a szobájában a random csajjal, akivel épp jóban van, mikor a házban vagyok, és még én kopogjak, nehogy megzavarjam az esetleges szexet/pettinget?


EGY TIZENÉVES sem fog dugni kapualjban, a lányok romantikusak, szerelemre, gyengédségre és biztos helyre vágynak, kettesben töltött lehetőségre és én ezt nem fogom elősegíteni azzal, hogy tessék dugjatok a szobában. A tinik nem felnőttek, az ELSŐ alkalomra mindenki készül és be van tojva, csak a sérültek, súlyosan elhanyagoltak nem, nem fognak dugni bárhol, kényelem és biztonság kell nekik, azt meg nem tudnak szerezni, ha te nem teszed lehetővé.


És mondtam, nem azzal van bajom, hogy ez felmerül, hanem 1.: nem tudom, hogy meleg 2.: nem szól, hogy a párjával akar beszárkózni 3.: nem is biztos, hogy a párja, lehet valami random csaj is.. és négy.. tizenévesek szexuális életét egy normális szülő sem segíti elő.


NEM NORMÁLIS kopogni a 15 éves gyereked szobájának ajtaján, mikor lehet, hogy szexel, mert jajj megzavarod. MÉG JÓ, pont azért nyitsz be, hogy megzavarjad, ha szex kezdene alakulni! Ha van lehetőség szexre(ha bi vagy meleg, akkor csajjal is), nem zárkózhat be, és tudja csak, hogy nem fogok kopogni és ez normális! Ha egyedül van nyilván más, maszturbálni lehet, dugni nem, ki a fene olyan beteg, hogy privát teret hagy szexre a 15 éves gyerekének?


Egyébként nekem van transz ismerősöm, tiniként sokat lógtunk együtt, nem tűnt fel, csak nemrég vállalta fel. Tök normálisak a fiúsabb lányok, én is az voltam egy időben kisgyereknek/kistininek és nem vagyok se leszbi, de még csak biszex sem, szerintem nem látszik a szexuális irányultság, csak ha bizonyos esetekben. Sajnos pasiba is futottam bele, nem gondoltam volna, hogy biszex, olyan megrögzötten szexista volt..


Jó lenne, ha felnőtt emberek válaszolnának gyerekkel, nem 20 évesek, akik azt hiszik, hogyha lekerült a tojáshéj a fenekükről, ugyanannyit ér a véleményük, mint egy szülőnek. 5 év rengeteg. Aki itt pattog, gondoljon már bele, milyen volt 15 évesnek.. randizna 15 évessel, mert az ugyanolyan érett, mint ő felnőttként? Nem dughatnak szülői jóváhagyással a szobában szexuális irányultságtól függetlenül és ez a normális.


Nem fogja egy ép lány sem elveszteni a szüzességét kényelmetlen/undi/lebukós helyen, aki mégis, az nagyon sérült vagy agyban, vagy pszichésen.


Igenis kell nekik kb 6 hónapnyi kapcsolat szex előtt, de 3 minimum, és ha komoly barátja van, mutassa is be, hogy jóváhagyom-e, mert öregebb fickónak(vagy nőnek) úgy teszem tönkre az életét, ha a közelébe megy, hogy csak na. Ugyanez vonatkozik mindenféle szemét, függők, bűnözők meg társai emberkére is, a rossz társaságtól mondjuk a sulija és a közegek, ahova viszem(különórák) eleve távol tartja.


Egyébként nem a szexuális élettől van eltiltva, én pl nem értek egyet a 21essel, normális, hogy érdekli a szex, az a nem normális, hogy már most dugna valakivel a szobájában, mikor csak 15, még nem ismerkedtek, nem jártak, nem mutatta be, nem hosszú ideje vannak együtt, nem kerülhet dugásközeli helyzetbe.


Egyébként egy volt osztálytársam már ügyvéd több éve, 14 évesen elsőként vesztette el a 16 éves barátjával, akivel előtte 2 évig voltak együtt, ilyen kisgyerekszerelemből. Már gyerekeik vannak és nagyon régóta házasok. Tök oké, ha érdekli a szex az embert, a SZERELMÉVEL 16+osan lehet szexelni, de csak olyannal, akivel kvázi "jóváhagyom". Random emberekkel ha rajtakapom 16 alatt, akkor annak nagyon komoly következményei vannak, minimum pszichológus, és jó nagy balhé.

dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
85%
16 aranyos gondokat, hogy nem fog kocsiban, bokorban, stb helyeken szexelni. Hidd el, fog. Pont emiatt a beteges viselkedésed miatt. Bejelenteni, hogy valaki tetszik neki? Nem várhatsz el ilyeneket a gyerekedtől
dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
77%
23 fog dugni a kocsiban. Meleg, biztonságos, csak jó helyen kell leparkolni. És a kattos anyuka se rugja rá az ajtót. Ezzel csak azt éred el, hogy a gyereked nem fog beszélni veled semmi komolyabbról
dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
40%
srácok még sokáig baxtatjátok a 3 ast.. vagy a kérdezővel is foglalkoztok? :DD kicsit eltértetek a témától.
dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
33%
Kizavarnám a lányomat, aztán beszállnék a barátnőhöz
dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
78%

Jajj 21. Nekem is 15 évesen volt az első párom, igen szex is volt...mégis vittem elég sokra meg hosszú kapcsolataim voltak. Hagyjuk már ezt az általánosítást.

A normális szülő elhagyaráz mindent a gyerekének, ha így áll hozzá a szülő akk lesz a titkolózás meg jajj a gyerekem semmit nem mond el.

Van ilyen is olyan is.



"EGY TIZENÉVES sem fog dugni kapualjban, a lányok romantikusak, szerelemre, gyengédségre és biztos helyre vágynak, kettesben töltött lehetőségre"

😅😅Jajám...jó naiv vagy.

Marhára nem 20 éves vagyok és gyerekem is van...de ok.


"nem 20 évesek, akik azt hiszik, hogyha lekerült a tojáshéj a fenekükről, ugyanannyit ér a véleményük, mint egy szülőnek"

Komoly😆.


"Nem fogja egy ép lány sem elveszteni a szüzességét kényelmetlen/undi/lebukós helyen, aki mégis, az nagyon sérült vagy agyban, vagy pszichésen."

Vagy olyan anyja van mint te😆.

Nem lennék a lányod és a vejed se.

dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim válasza:
85%

Engedjétek el, látszik rajta, hogy nem normális. Egy szigorú, agresszív apa vagy anya volt mellette, akinek az irányítása alatt élte az életét. Ugyanezt a nevelést kapta otthon, a szülők házában kuss volt a neve, ugyanazt a példát viszi most tovább a gyermekre. Pont az ilyen szülők nevelnek hazug gyermekeket, akik félelemből hazudják végig az egész életüket majd a szülők előtt. A válaszolót nem igazán érdekli, hogy mi van a gyerekkel, neki csak annyi a baja, hogy ne nézzék hülyének és ne az ő háta mögött szexeljenek. Őt csak a tiszteletlenség zavarja. Már csak a gondolattól és teljesen felhúzta magát, egy ártatlan csókról szól a kérdés, de ő már a szexnél tart. Háborog azon, hogy mi az, hogy az ő tudta nélkül bárki is ott tartózkodik/szexel/jár valakivel/úgy mer nézni valakire, pedig a kérdező nem tért ki a részletekre, így a válaszoló valószínűleg egy emlékből táplálkozva írja hosszú válaszait. Gondolom átélte ugyanezt, az apja meg szintén úgy gondolkozott, mint ő és jött a megtorlás. Sajnállak válaszoló, amiért sérültél a gyerekkorodban, de a gyermeked mégjobban sajnálom, mert egy áldozat áldozata lett; a tiéd. Hazudni fog neked. Minden fontos dologban. Megsúgom neked, hogy ha szerelmes, szexelni fog, de a szerelemről egy 15 évesnek még teljesen más fogalma van, mint neked, így igenis meg fogja tenni titokban, wc-ben, parkolóban, akárhol és nem meri majd elmondani, ha összeszed egy jó kis fertőzést vagy akármi baj történik. Mert fog történni, mégpedig azért, mert te úgy vagy nyugodt, ha nem a szobájában teszi, ahol kényelemben, biztonságban, ellazultan lehet.


Hogy válaszoljak a kérdésre is: Egy gyermek kiszolgáltatott helyzetben van, nincs saját jövedelme, lakása. De személyisége, intim szférája igen és ugyanúgy jár neki a tisztelet, a bizalom. Nem rontanék rá, kopognék, de ha valamiért mégis meglátnám őket, akkor sem csinálnék nagy ügyet belőle. Ha elment tőlünk az illető, akkor leülök a lányommal beszélgetni, ezt nem is kellene külön kérni, mert igyekeznék úgy nevelni, hogy tudja, bármit elmondhat és akármi történik, megoldjuk együtt.

dec. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
5%

Az utolsó egy szerencsétlen, ha ilyen területen dolgozik sürgősen váltson szakmát, 12 évesen zp kártyával csápoltam rock/punk koncerteken és utána a disco részen, néha ittunk(igyekezve mértéket tartani).. engem löktek a szexualitás felé és randizni küldtek 10 évesen, amit nem akartam, cseszegettek a fiúkkal, hogy van e barátom és anyámnak egy szava sem volt, mikor kértem kártyát és este jöttünk haza éjfél körül.


18 évesen vesztettem el a szüzességem egy idősebb fickóval, aki elhitette, hogy különleges vagyok, és én is a különlegesre vágytam, ahogy mindenki, nekem is kellett ágy és bizalom és rohadtul nem hatott meg, mikor a kezem a farkára tette az egyik srác egy randin a parkban, ahol simán szexelhettünk volna, mert senki nem volt ott, egyszerűen nem kellett így az egész. A barátnőim is ilyenek voltak, és kistini lányom van, aki szintén ilyen(bár én máshogy állok hozzá, mint a szüleim hozzám, és az ő barátnői is ilyenek, csinosak, belevalóak, de cérnahangon pirulnak, hiába nagyszájúak és vannak képben szexel kapcsolatban).


Illetve általánosban dolgozom, ami szintén ilyen, a gyerekek tudnak mindenfélét, éri őket mindenféle, de amikor nem neked vagy a haveroknak adják a nagylányt, akkor igenis sustorognak, elpirulnak, kistinik a 13-14 évesek is, mindegyiknek van lelke és igénylik a romantikát és bizonytalanok magukkal kapcsolatban, ez egy ilyen kor. Nyilván nagy szájuk van, mikor kell, de mikor az a srác megy arra, aki tetszik nekik, máshogy állnak hozzá.


Az én gyerekemmel iszonyú liberális vagyok, és tök őszinte velem, meglepően is(főleg mivel olyan tanácsokat kap, amik beválnak szociális helyzetekben;). Lehet lenézitek a tinilányokat, de pont olyanok, mint 20 éve voltak, és hát.. én nem titeket sajnállak, mert felnőttek vagytok, hanem ezeket a gyerekeket, mert GYEREKEK, akik minden jóra várnak, csak az ilyen nyomorultak elhitetik velük, hogy semmit sem érnek, hogy bármit megtehetnek velük.. 20 éve az én osztályomról is mindent mondtak, rólam is mondtak mindent az idősebbek(meg a tinisrácok) és rohadtul nem függött össze, hogy milyen ruhában vagyok, miről beszélek, mennyire vagyok tájékozott, és szűz vagyok-e vagy csókolóztam-e már(ami szintén 18 évesen történt). A barátnőim is ilyenek voltak. "szűzkrva", általában ezt kaptuk, ha nem csináltunk semmit csak beszélgettünk, mert a tizenéves pasik nem ezt várták volna, de aki nem hasonlítottunk ránk viselkedésre, ők is későn mentek bele, mindenki ágyban vesztette el a barátjával, romantikusan. FÉLTEK az újtól. A mostaniak is félnek az újtól.


Nézzetek már ki többet a tinikből, mi is ilyenek voltunk, ők is ilyenek, értékesek, kell nekik a romantika és csak a nyomorba dönti és bántja őket a hozzáállásotok, nem krvák, nem erkölcstelenek, tökmindegy hogy öltöznek, mit tudnak vagy mit mondanak, mindegyik tinilány, aki szerelemre és ideális körülményekre vágyik és új helyzetben(ha intézni kell valamit akkor is) bátortalanok, és sokat várnak, amíg valakiben megbíznak annyira, hogy lefeküdjenek vele. Ha korábban is történik, az a nyomás, aminek meg akarnak felelni.. ÉRTÉKESEK, OKOSAK és nem dugnak bokorban meg mosdóban. Aki mégis, azt borzalmas traumák érhették és ilyen romboló, leállatiasító emberek veszik körül, mint ti, akik nincsenek róluk nagy véleménnyel. Illetve az én koromban is hatalmas szexuális zaklatás ment a neten, ők meg nem 10 évesen, mint én, hanem már korábban ebbe csöppentek bele, az a csoda, ha nem tette őket nagyon sérültté, ami szintén az én generációm miatt van, pedig már tudtuk, mi ment a neten, mégis megteszik a most harmincas-negyneves férfiak ugyanúgy a tinik zaklatását, amiről annakidején nekik panaszkodtak a lányok, illetve a most harmincas nők is tudják, mi megy a neten, mindenhonnan kéretlen szexuális tartalom és zaklatás, és erre leírnak olyat, hogy a tinik romlottak és mindent megtesznek.. nem. Aki igen, annak segítség kell, de az a ritka kivétel, és ha te felnőttként ilyen vagy, kérj segítséget. Nekem is kellett, pedig "csak" 18 évesen vesztettem el, de a grooming akkor is megvolt a pasi részéről és bár testileg jólesett, sőt jólesett volna 3 évvel korábban is, lélekben nem volt az igazi. A barátnőimnek sem feltétlen mindnek, attól függetlenül mennyire erős jellem volt valaki, jobb lett volna várni és a fele mással vesztette volna el, ha teheti pár évvel később, mert nehéz hovatenni az elsőt, akinek megnyílik az ember. A tinilányok okosak és értékesek és fiatalok. Legyetek jobb véleménnyel, aki belemegy ilyenekbe segítségre szorul, a többség nem megy bele ilyesmibe, bármit mondjon.


Én iszonyú liberális vagyok ilyen téren, a gyerekem hamarabb tudott mindent, mint a kortársai, most is kicsit többet tud(nem netezik, szóval nem mindenkinél többet), de azt a szintet simán hozza. Nem hiszem, hogy szigorú lennék, mert hosszabb "3-6 hónap" párkapcsolatban 16 évesen lehet csak szex majd a szobájában, a "jóváhagyásommal", és nem hagyok rá majd alkalmat korábban.

dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!