Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha fáj a gyerekem...

Mit tegyek ha fáj a gyerekem gyomra minden áldott reggel?

Figyelt kérdés

Középiskolas lett szeptemberben. Nagyon rossz közösségbe került, ezért november elején sulit váltott. De itt is rosszul érzi magát, sok a nagyképű, bunkó lány az osztályban.

Már találtunk pszichológust, eddig kétszer volt nála.

Sokat beszélgetunk erről a témáról itthon. Itthon szeretet, béke van, normális család vagyunk.



Én úgy érzem, ennél többet hirtelen nem tudok tenni, vagy igen?


jan. 24. 06:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha valaki tudna valami segítőt, okosat, vagy akár egy saját sikertortenetet írni, hogy erőt merítsek belőle. Köszi előre is.
jan. 24. 06:45
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én először kivizsgáltatnám azért, hogy nincs-e szervi baja, ha nincs, akkor a pszichológus jó ötlet.
jan. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy hétvégén sose fáj, meg a téli szünetben sem fájt, csak amikor reggel iskolába kell indulnia.
jan. 24. 07:14
 4/16 A kérdező kommentje:
De jó ötlet, jisz9.
jan. 24. 07:14
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 24. 07:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is volt ilyen, iskolaváltás oldotta meg.
jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is hasfajos voltam. Az idegesseg és izgulas. Gyomorgörccsel mentem be most már tudom. Utaltam a tanitonenit
jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os de most váltott iskolát. 😟
jan. 24. 07:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, ha valami stresszel, fáj a gyomrom. De miért írod csodálkozva, hogy "most váltott iskolát"? Hát a kérdésben leírtad, hogy itt se jó neki.
jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Maga az iskolaváltás is stressz azért. Meg kellene tanulnia kezelni ezeket a helyzeteket menekülés helyett, mert sajnos még sok ilyen lesz. Ha már pszichológus, talán ilyen célzott önbizalom-terápia vagy önismereti csoport... Azért ki is vizsgáltatnám, nincs-e intoleranciája valamire, pl. keményítő vagy laktóz, fruktóz... Illetve a citromfű tea elég barátságos módszer a vegetatív idegrendszer nyugtatására és az emésztésnek is jót tesz (viszont némileg altató, úgyhogy inkább este).
jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!