Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elrontottam valamit?

Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Ma ünnepeltem a szülinapomat, és a 14 éves fiam elment inkább a barátnőjéhez, minthogy velünk ebédelt volna. Annyira fáj, és nem tudom, hogy miért? Úgy gondolom, hogy jó kapcsolatban vagyok a fiammal, rendezett családi életet élünk, és ez történik velem. Mit kellene tennem hogy ne igy legyen, vagy ez most természetes?
2010. okt. 23. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátnőm, 16/F vagyok, de azért ez tényleg nagyon durva... :S elhiszem, hogy rosszul esett. De még fiatal, kikupálódik ő is. Meg ilyen korban aztán nem tartanak sokáig az ilyenek... próbáld elfelejteni, bár tudom, hogy ezt nehéz lesz :S


Boldog születésnapot! :)

2010. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,és a gratulációkat is.Igyekszem beletörődni az új élethelyzetbe.
2010. okt. 25. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!