Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9.-es gimnazista fiúnak...

9.-es gimnazista fiúnak engedjem, hogy egy barátjánál aludjunk a hétvégi buli után?

Figyelt kérdés

Volt már buliban, de ma megkérdzete, hogy hétvégén ott aludhat-e majd ennél a fiúnál, akinek a szülei nem lesznek otthon. Azt mondta leszenek lányok is, de ők nem alszanak ott. Kb 8-10 fős lesz a dolog.

Kicsit félek...


jan. 31. 16:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért, tehát meg kellene engednem hogy ott aludjon a hétvégi buli után?
jan. 31. 16:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz?


Én megengedném

jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom, eddig megnyugtató volt hogy itthon alszik, és mikor megjött utánna aludtam el rendesen én is.

Így nem tudom mennyit fog inni, lehet többet, mert nem kell utánna hazajönni, és úgysem látom.

Na meg ha lesznek ott lányok is, hát nem tudom...

bízok benne, de akkor is félek

jan. 31. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek a mértékletes piálásról és az óvszerről.
jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálam feltétel volt, hogy ismerjem a szülőket
jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Alap a szülők ismerete, és hogy ők tudnak-e a buliról ;)


Amúgy persze, hogy engedném, 14 évesen mitől kell tartani?

jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Én a gyerekre lennék kíváncsi, nem a szüleire (akik úgysem lesznek otthon).

Óvszer legyen a fiadnál!

jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha normális a gyerek, akkor simán engedném. 16 évesen nem baj ha iszik. Ha meg nagyon leissza magát legalább megtanulja a mértéket
febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Kilencedikes a fiam. Én elengedném. Ha túl sokat iszik, rosszul lesz és legközelebb meggondolja.
febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
Ismerek olyan szűlőket,akik megbíztak a fiúkban és elengedték a barátokkal ottalvós buliba. A gyerekek éjszaka elmentek autózni, az egyik 15éves fiú meghalt. Azt mondom ,hogy gyerek és társaság függő a döntés.
febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!