Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha a kamasz...

Mit csinálnátok, ha a kamasz lányod (13-17) éves gyereket várna?

Figyelt kérdés
El kéne vetetnie, meg kéne tartania, vagy eldönthetné. És utánna büntetnétek valahogy,tiltanátok a fiúktól?
febr. 13. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

"Oké, én is szexeltem kamaszként de alap volt az óvszer. Mindig!, mert nem akartam tinianyuka lenni."


De nem mindenkinek alap. A kezmosas is az lenne, a szobája rendben tartasa is és a normális vislekedes is, de egy kamaszrol beszélünk. Kiszámíthatatlanok. Plusz nyilván nem sok gyakorlata van az óvszer felhelyezeseben sem, ergo simán baleset. Onnantól meg megint kérdés, mennyire felnőtt, mennyire felelősségteljes a gyerek. Itt felnőttek is felteszik az idiotabbnal idiotabb lehetek e terhes kérdéseiket. Egy tininél sincs másként, sőt.

febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem ures lap, oke de a tini terhessegek nagy szazaleka azert tortenik meg mert nem volt megfelelo felvilagositas. Ami nem csak annyi, hogy huzz gumit a pasidra kislanyom, hanem az is beletartozik hogy lesz olyan pasi aki erzelmileg szeretne manipulalni arra, hogy jobb gumi nelkul nekik es elhagyja ha nem anelkul csinaljak vagy nem szereti ha azt keri huzzon gumit.... meg akkor mar bele lehet menni abba is, hogy hany pasi kenyszeriti bele a csajt abba hogy olyan dolgokat is megtegyenek amik nem esnek neki jol csak mert "akkor szereti igazan ha engedi" ha egy kamaszt megfeleloen vertezel fel ezek ellen akkor ott bizony nagy szazalekban esik vissza az aranya a tini terhessegeknek. Eleg fellapoznod itt a gyakori kerdeseket ahol megkerdezik lehetnek e terhesek az oralis szextol. Rengetegen vannak es ennek a nem megfelelo felvilagositas az oka.
febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!