Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, előfordul hogy...

Anyukák, előfordul hogy kamaszfiad vagy lányod elfelejti vagy lustaságból nem dobja be a szennyesbe izzadt/koszos zokniját és nektek kell helyette bedobnotok?

Figyelt kérdés

Kérném ha lehet, ne rossz vagy troll válaszok legyenek..


Anyukák, nálatok is előfordul hogy kamasz gyerekeitek, lustaságból vagy elfelejti bedobni a koszos, izzadt zokniját a szennyesbe és nektek kell bedobni helyette? általában rászóltok esetleg hogy, légyszíves dobja be a szennyesbe?



febr. 18. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, előfordul hogy nem dobja be a szennyesbe zoknit a kamaszgyermekem.
Nem, be szokta dobni a szennyesbe kamaszgyermekem a zoknit.
31 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A válaszókat ( aki válaszól esetleg.) meg fogom köszönöm..
febr. 18. 21:10
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Még az apjuk sem teszi...
febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2# akkor neked is rendszeres problémát okoz, köszönöm szépen a választ...
febr. 18. 21:12
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

A fiam rendszeresen, a lányom legfeljebb a szobájában, de az apjuk... Nem tudom hány fotó van a telefonomban, hogy a szennyestartó ELÉ dobta a zoknikát. Ő a legrosszabb ebben. Fel nem tudom fogni, hogy ez miért olyan nehéz.

Másik hasonló: ha mindig kapnék 100 forintot a hűtőbe üresen visszatett majonézes dobozok után, most a Maldív-szigetekre váró repülőmre becsekkolva írnék.

febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4# és 2# köszönöm a válaszaitokat. a zöld pipát megadtam...
febr. 18. 21:20
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Előfordul. De az nem jelenti azt, hogy nekem kellene összeszedni.

És egyébként: minden nap fürdés van, a fürdőszobában vetkőzünk, ahol automatikusan a szennyeskosárba tesszük. Mit keresne a szobában a szennyes? Nem fürdik minden nap?

febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mosom ki, ami nincs a szennyesben. Ha elfogy a bugyi meg a zokni, vagy a kedvenc póló nincs kimosva, elég hamar rájönnek, hogy bedobják a szennyesbe.
febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk ez soha nem volt, mert furdesnel veszi le mindenki a zoknit es a furdoben van a szennyestarto. De a ferjem a furdoben dobalja le azokat a ruhait amik "nem olyan koszosak hogy kimossuk de nem olyan tisztak hogy a szekrenybe vissza rakjuk" na ettol peldaul kivagyok.
febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
6#,7# és 8# köszönöm szépen, nektek is jár a zöld pipa...
febr. 18. 21:27
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy idöben rendszeresen elöfordult, nem csak zokni, hanem mindenféle szennyes. Egyedül annyi a különbség, hogy én nem szedegettem össze, hanem bejelentettem, CSAK AZT mosom, ami a szennyestartóban van. Ha nem teszik oda, akkor nem lesz tiszta ruha.

Egy idö múlva felfedezték egy vasárnap este, hoyg másnap nincs mit felvenni, mert minden koszos, és teljesen kétségbe estek.

A megoldás az lett, hogy ettöl kezdve az ö dolguk volt a saját ruháikat kimosni, utána meg a szekrénybe tenni

febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!