Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, előfordul hogy...

Anyukák, előfordul hogy kamaszfiad vagy lányod elfelejti vagy lustaságból nem dobja be a szennyesbe izzadt/koszos zokniját és nektek kell helyette bedobnotok?

Figyelt kérdés

Kérném ha lehet, ne rossz vagy troll válaszok legyenek..


Anyukák, nálatok is előfordul hogy kamasz gyerekeitek, lustaságból vagy elfelejti bedobni a koszos, izzadt zokniját a szennyesbe és nektek kell bedobni helyette? általában rászóltok esetleg hogy, légyszíves dobja be a szennyesbe?



febr. 18. 21:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10# köszönöm a választ, aki válaszólt azoknak igyekztem adni a zöld pipát, köszönöm mégegyszer....
febr. 18. 21:34
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Kérem én is a zöld pipám.😊
febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12# megadtam neked is a zöld pipát...
febr. 18. 22:03
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Most erre élvezel? Komolyan? Szerezz egy nőt inkább...
febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14# fogalmam sincs miről beszélsz, de ez bunkó válasz volt...
febr. 18. 22:25
 16/25 anonim ***** válasza:
25%
14# undorító hozzászólás volt, ajánlom neked is figyelmedben, pont a magad fajta frusztált emberek miatt romlott az oldal: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Anno nálunk az volt, amit mások is írtak már: ami nincs a szennyeskosárban, az nem lesz kimosva. Én is ugyanezt csinálnám, ha lenne gyerekem. Sőt, hogy a szennyeskosár mellé dobálást is megszüntessem, azt se mosnám ki, ami mellé van dobva.

Próbáld ki, szerintem max 2 hét alatt megtanulják, hol a helye a koszos ruhának.

febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hogyne, rendszeresen! :D
febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17# Köszönöm a tanácsot, ment a zöld, ahogy a 18# és a 16# is megkapja a zöld pipát.:) .
febr. 18. 23:13
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez azon kevés rendetlenségeskedő probléma közé tartozik szerintem, amit viszonylag egyszerűen meg lehet oldani, ahogy a 7-es írta: ami a szennyeskosárban van, az a szennyes, az lesz kimosva. Ki kell tartani és tényleg csak azt mosni, nem körbezarándokolni mosás előtt, hogy van-e még valakinek szennyese valahol elrejtve.
febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!