Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, előfordul hogy...

Anyukák, előfordul hogy kamaszfiad vagy lányod elfelejti vagy lustaságból nem dobja be a szennyesbe izzadt/koszos zokniját és nektek kell helyette bedobnotok?

Figyelt kérdés

Kérném ha lehet, ne rossz vagy troll válaszok legyenek..


Anyukák, nálatok is előfordul hogy kamasz gyerekeitek, lustaságból vagy elfelejti bedobni a koszos, izzadt zokniját a szennyesbe és nektek kell bedobni helyette? általában rászóltok esetleg hogy, légyszíves dobja be a szennyesbe?



febr. 18. 21:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20# a zöld pipát megadtam neked is, köszönöm..
febr. 19. 08:44
 22/25 anonim ***** válasza:
A ferjem fianak mondtam, ha mar a szennyestarto tetejere tudja tenni a ruhait, akkor akar bele is tudna dobni. Ha nincs benne, nem mosom ki. Aztan vegye vissza a ledobott ruhait, ha mar nincs neki tiszta.
febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22# Neked is ment a zöld, köszönöm mindenkitől az eddigi válaszokat!..
febr. 19. 10:47
 24/25 anonim ***** válasza:
Lányommal egyáltalán nem,sőt,inkább nagyon zavarja az ilyen,ő inkább a rendszerető egyéniséget örökölte.A fiamnál viszont ez folytonos viták sorozatát jelenti,és nehezen birkóztunk meg vele.Az összes ruhája,tankönyvei,ételcsomagolás szétdobálva,de ezt ő neki kell rendezni,mert megbeszéltük,én nem fogom.
febr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24# Ment neked is zöld, köszönöm a választ..
febr. 23. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!