Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akarnád tudni, ha a kamasz...

Akarnád tudni, ha a kamasz lányod tapasztalatszerzés miatt ismerkedne valakivel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, 17 vagyok.


Alapvetően őszinte a kapcsolatom anyával, nem az a fajta, aki tiltana dolgokat, de ilyen helyzetben eddig még sosem voltam. :D


Az illetőtől nem akarok semmi komolyat, arra nem is lenne alkalmas, de közben a libidóm az egekben van már akkor is, ha csak meglátom valahol.

Párszor már hazudtam miatta itthon, de ebből rendszert nem akarok csinálni.


febr. 24. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem érthető a kérdés

Libidó az egekben, nyilván szexuálisan mostmár igencsak aktív 17 éves vagy az azért van ez normális teljesen, hogy szexelni akarsz

Szexuális felvilágosítást kérsz?

Menjél anyukáddal ezt megbeszélni bár már annyira nem vagy gyerekkorban szerintem de ha szükséges akkor beszélj vele

Vagy most vonzódsz egy férfihoz de közben nem akarsz tőle semmit?

Kissé érthetetlen a téma de az úgy nem lesz jó mert ha nem akarsz semmit a férfitól (akihez vonzódsz?!?!) akkor ne szórakozz vele abból komoly félreértések lehetnek

febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán van olyan téma, amiről fel kéne világosítani már.


Itt a testiségről van szó, és ennyi.

febr. 24. 20:24
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Megmondod neki, hogy jó vele lenni de nem barát tipus, nem fogod hazahozni, biztos érteni fogja.
febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként azt mondanám: örülnék ha elmondaná, mert ez azt jelentené mennyire jó a kapcsolatunk. Másrészt: én is voltam fiatal, bár 19-20 éves koromban voltak csak szexkapcsolataim, amit eszemben sem volt elmondani anyámnak. :)
febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Hát nem tudom, ez olyan "engedéllyel r/banckodás" nekem.

Ahogy szűz pr/sti sincs, ez sem megy szerintem.

Miért nem keresel egy olyan pasit, akit anyádék is elfogadnak, és lehet "járogatni" is a dugás mellett legalább látszatra. Nyilván ők sem hülyék, levágják, hogy téged gerincrevágnak. De akkor talán lenne valamiféle olyan látszata a dolognak, amit meg tudnának emészteni.

febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék “rendes” párkapcsolatot, valamint senki mástól nem őrültem így meg eddig, pedig nem vagyok csúnya lány, sokan írogattak, akartak ismerkedni, de senki nem érdekelt.
febr. 24. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
#7: Azért írtam, hogy "legalább látszatra"...
febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

És annak mi értelme lenne? 😅


Ugyanúgy hazugság.

febr. 24. 21:26
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
sztem sincs semmi értelme a látszatnak.. de még nem kérdeztük meg: a srác-pasi is így gondolkodna?
febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!