Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akarnád tudni, ha a kamasz...

Akarnád tudni, ha a kamasz lányod tapasztalatszerzés miatt ismerkedne valakivel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, 17 vagyok.


Alapvetően őszinte a kapcsolatom anyával, nem az a fajta, aki tiltana dolgokat, de ilyen helyzetben eddig még sosem voltam. :D


Az illetőtől nem akarok semmi komolyat, arra nem is lenne alkalmas, de közben a libidóm az egekben van már akkor is, ha csak meglátom valahol.

Párszor már hazudtam miatta itthon, de ebből rendszert nem akarok csinálni.


febr. 24. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Én nyugodt vagyok :)) Nem az én lányom vagy :D Arra a kérdésemre nem válaszoltál, hogy ő lenne neked az első? :)
febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a problema, vagy lenne a problema hogy szexkapcsolat. Amikor en 17 eves voltam, apam 41.
febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy csak kufircoltok és a fickó meg 40-en felüli

Szerencsés az úr haha

febr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mondanám el.Amúgy is csak dugni jártok össze.
febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30%

Hogy egy 41 éves fószer dgná a lányomat? Még szép, hogy akarnám, tudjam, kit kell elküldeni a jó büdös francba, amiért kislányokat szédít. Pontosan.


Neki te csak egy punci leszel, egyszer-kétszer megkefél és ennyi.

febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!