Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akarnád tudni, ha a kamasz...

Akarnád tudni, ha a kamasz lányod tapasztalatszerzés miatt ismerkedne valakivel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, 17 vagyok.


Alapvetően őszinte a kapcsolatom anyával, nem az a fajta, aki tiltana dolgokat, de ilyen helyzetben eddig még sosem voltam. :D


Az illetőtől nem akarok semmi komolyat, arra nem is lenne alkalmas, de közben a libidóm az egekben van már akkor is, ha csak meglátom valahol.

Párszor már hazudtam miatta itthon, de ebből rendszert nem akarok csinálni.


febr. 24. 19:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mivel 40+, ezért ő sem akarja, hogy ezt tudja bárki. Főleg nem a szüleim.
febr. 24. 21:32
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
És 18 év alattival szexelne? Jézusom, de gáz a csávó. 🤦🏼‍♀️
febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mentségére, mikor találkoztunk először, 20 éves voltam. 😅
febr. 24. 21:42
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha vártál volna még egy évet, a szüleiden kívül garantáltan az se érdekelne senkit, ha te 40+-os bácsikákkal fekszel le.
febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mentségére, persze. 😂
febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
:D kis hamis ;) Már tudja mennyi idős vagy? Neked ő lenne az első?
febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
#9: az, hogy akkor egy átlag tinilánynak néznek, akit répázgatnak, nincs benne semmi extra, így meg ki kell találnod valamit, hogy miért is fogadja el bárki, hogy apád korabeli pasik kezelgetnek. Szerintem pontosan érzed a különbséget, azért írtad ki a kérdést. De akkor meg állj oda anyád elé és mondd el, hogy te most szexuális felfedezőtúrán vagy és kész :D
febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

1. Nem kell a többes szám, 1 van és nem is lesz több.

2. Nyilván nem azt akarnám, hogy anya minden részletet tudjon róla. Csak, hogy van valaki, akivel néha jól érzem magam. Jobb lenne, mint azt hazudni, hogy éppen apánál alszom, vagy barátnőknél vagyok.

febr. 24. 22:07
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod, hogy van vki akinél alszol: egyértelmű szeretnénk szülőként róla többet tudni. Hány éves-mit csinál stb. Nem örülnék ha a 17 éves lányom egy 40+-os pasival töltené az éjszakáit. Pedig elég nyitottnak tartom magam. Itt mondjuk inkább a pasi nem lenne nálam rendben. Másrészt megint azt mondom: legalább tudom hol van és 1 év múlva alapból semmit sem tehetnék ellene.
febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nálam sincs rendben, ha ez nyugtat. :D

Mármint tisztában vagyok a hibáival, tudom, hogy ez nem egy egészséges kapcsolat közöttünk.

febr. 24. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!